Jak studiować język hiszpański samodzielnie

Język hiszpański jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych na świecie, tak jak na to się mówi zdecydowana większość mieszkańców ameryki Łacińskiej i Ameryki Południowej. Wielu chciałoby, aby nauczyć się go samodzielnie. Dla tego ważne jest, aby nauczyć się korzystać z zasobów elektronicznych i sporządzić plan nauki języka.

Jak studiować język hiszpański samodzielnie

Trzeba

  • – komputer;
  • – dostęp do internetu;
  • – писчие toaletowe;
  • – 2 zeszyty;
  • – słuchawki.

Instrukcja

1
Umieść dokładne cele. Zastanów się, do czego ci nauczyć się hiszpańskiego. Jeśli jest to konieczne dla rozwoju pamięci i uwagi (lub z ciekawości), to nie warto tworzyć godzinowy harmonogram jego rozwoju. Ale jeśli chodzi o skompresowanych terminów, które pozostają do rozmowy kwalifikacyjnej lub stażu, szybkość uczenia się będzie zupełnie inny.
2
Bądź zawsze w pozytywnym nastroju. Ważne jest, aby stale mieć tylko zwycięski nastawienie, inaczej nauka języka może przekształcić się w katorgę. Z tego powodu wiele i rzucają się zajmować tą sprawą. Staraj się być emocjonalnie pochłonięty samym procesem. Nie przywiązujcie się do wyniku po raz pierwszy.
3
Znajdź nauka języka hiszpańskiego. Na miejscu hispanitas.ru znajdziesz absolutnie wszystko, czego potrzebujesz do samodzielnej nauki języka pod swoje zadanie. Przedstawiono na niej i kursy konwersacyjne, i zasiłku dla turystów, i tutoriale do szybkiego „wejścia w język”. To będzie twoim podstawowym materiałem do opanowania gramatyki i słownictwa. Ćwiczenia z grać codziennie około 1-1,5 godziny. Czytaj teorię, a następnie natychmiast wykonywać praktyczne zadania w zeszycie.
4
Wybierz wysokiej jakości materiał do słuchania. Można to zrobić na tym samym zasobie. Słuchaj codziennie hiszpańską chodzi na 2-2.5 godziny. To pomoże ci w przyszłości szybko reagować w czasie rzeczywistym rozmowy. Ponadto, stosując tę metodę, można będzie zanurzyć się w sztuczną językiem, co przyspieszy proces nauki języka hiszpańskiego.
5
Załóż zeszyt do nagrywania nowych słów. Jak tylko spotkasz nowe hiszpańskie słowo przewodnik lub innych źródeł, od razu zapisuj go w notatniku. Naprzeciwko niego napisz tłumaczenie i od góry do transkrypcji, jeśli trzeba. Powtarzaj nowe słownictwo każdego wieczoru i każdego ranka. W koniec tygodnia prosisz kogoś z przyjaciół lub krewnych sprawdzać ciebie. Niech ci mówi słowo w języku rosyjskim. Musisz dać odpowiednik w języku hiszpańskim. Taka metoda pozwoli ci szybko zdobyć minimum leksykalne dla komunikacji.
6
Zacznij jak najszybciej porozmawiać z native języka hiszpańskiego. Jak tylko dowiesz się tyle słów, opanować gramatykę i naucz się postrzegać chodzi na słuch, wtedy będzie zdolny do mówienia prostymi zdaniami z испаноговорящими ludźmi. Rób to poprzez rozmowę na skype lub w portalach społecznościowych. Ćwicz jak najczęściej. Wtedy sukces nie każe na siebie czekać.
Należy zwrócić uwagę
Do komunikacji na poziomie podstawowym wystarczy opanować nie więcej niż 500-700 słów.

logo
Kategoria:
Języki obce

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.