Jak stosować blair

Адамовым jabłkiem nazywają owoce маклюры pomarańczowej, rośliny rodziny morwy, znalezione w południowych szerokościach geograficznych. Chociaż roślina pochodzi z Ameryki Południowej, jest piękne zatrzymany i w południowych regionach Krymu. Owoce маклюры nazywane indyjskimi lub chińskimi pomarańczami. W soku z owoców rośliny zawierają dużą ilość substancji biologicznie czynnych, kwasów organicznych, mikro i makroelementów. Dzięki tym właściwościom roślin znalazło zastosowanie w medycynie ludowej.

Jak stosować blair

Trzeba

  • – owoce маклюры;
  • – spirytus medyczny 50% r-r;
  • – rafinowany olej słonecznikowy.

Instrukcja

1
Do leczenia stawów, bóle stawów, korzonków nerwowych, dna moczanowa, osteochondroza, шпорах i odkładanie się soli, onkologii przygotować następujący skład. Weź 5 części świeżo przygotowany sok z owoców маклюры i 1 część 50% roztworu medycznego alkoholu. Dokładnie miesza się skład, umieść go w butelkę (słoik) ze szczelnie zamkniętą pokrywą i umieścić w ciemnym miejscu.
2
Przez 7-10 dni płyn w zbiorniku расслоится na dwie części – спиртосодержащую płyn i sok mleczny. Delikatnie oddzielić sok z pomocą cienkiej gumowej rurki. Jest stosowany do leczenia спиртосодержащий ekstrakt маклюры.
3
Odbiór zaczynają się od 1 kropli trzy razy dziennie w ciągu tygodnia, stopniowo doprowadzając do 30 kropli rozpuszczonych w 30 ml wody trzy razy dziennie, dodając po 1 kropli w każdym tygodniu. Doprowadzając odbiór do maksymalnej liczby, zacząć zmniejszenie ilość kropli na 1 tydzień. Kurs leczenia nieco ponad rok. W razie potrzeby leczenie można powtórzyć po 2-miesięcznym odpoczynku.
4
Zapalenie mięśni, zapalenie węzłów chłonnych przygotować następujący skład. Pokrój owoce na małe kawałki i ułożone w słoiku do jej szczytu, wlać 50-procentowym alkoholem.
5
Zostaw puszkę z przygotowanym składem w ciemnym miejscu. Filtruj skład nie koniecznie. Chochla przez miesiąc w баночкам mniejszej objętości, aby przy wykorzystywaniu surowców nie окислялся cały skład. Przygotowanym środkiem натирайте chore miejsca 2-3 razy dziennie. Można stosować do kompresów.
6
W leczeniu egzemy, дерматитов przygotować skład oleju z owoców маклюры. Pokrojone na małe kawałki owoce umieść w słoiku, wypełniając ją do wieszaków. Wlać je słonecznikowym нерафинированным olejem do górnej krawędzi słoika i postawić w ciepłe, ciemne miejsce na 14-18 dni.
7
Następnie filtrować skład, ostrożnie naciskając surowców roślinnych. Przesącz zlać do słoika z ciemnego szkła, którą należy przechowywać w chłodnym, ciemnym miejscu. Do leczenia uszkodzonej skóry należy robić aplikacje przygotowanym olejem.
Należy zwrócić uwagę
Z powodu toksyczności roślin, stosować go można tylko po uzgodnieniu z lekarzem.

Porada
Również leki, które przygotowywane są z tej rośliny jest stosowany w leczeniu фибромастопатии, mastitis, hemoroidów, zapalenia zatok, raka skóry, ran, oparzeń i innych uszkodzeń skóry.

logo
Kategoria:
Popularne

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.