Jak sprzedać dywan

Kiedyś dywany były oznaką i atrybutem materialnego dobrobytu i wiele gospodyń starali się kupić je w swoje mieszkania, ozdobić nimi ściany, położyć na podłodze. Z czasem moda na dywany przeszła, zastąpiły je bardziej praktyczne pokrycia podłogowe. Ze ścian też je usunęli. Ale jeśli jesteś posiadaczem раритетного wełny dywan ręcznie, to zawsze można sprzedać dywan kolekcjonera lub tym, którzy lubią takie rozwiązania projektowe.

Jak sprzedać dywan

Instrukcja

1
Przygotuj dywan do sprzedaży. Należy wstępnie oczyścić, nawet jeśli nie będzie przez jakiś czas stał zwinięta. Jeśli nie jest on bardzo zabrudzony, to być może wystarczy tylko odkurzyć go dobrze. W przypadku, gdy na nim wystąpienia plamy, zaopatrz się w specjalne środki do czyszczenia dywanów i spróbuj wyprowadzić zanieczyszczenia. Nie należy używać do czyszczenia środek czyszczący odkurzacz – osuszyć stos dobrze u was się nie uda i w dywanie mogą pobudzić kleszcze.
2
Mocno zabrudzony dywan należy oddać do pralni lub w клиринговую firmę, licencjonowanej czyszczenie dywanów. Firmy te wykorzystują środki czystości, które nie tylko usuwają plamy, ale i odświeżyć kolor, sprawiają, że ich jaśniejsze. Taka procedura może się opłacać, ponieważ pozwoli ci na zwiększenie sprzedaży cena dywanu.
3
Zrób zdjęcia dywanu, сфотографировав jego cyfrowym aparatem fotograficznym. Zdjęcia lepiej zrobić kilka, co najmniej dwie. Na jednej dywan musi być przedstawiona w całości, na drugi – zrób zdjęcie jego fragment zbliżenie, aby była widoczna struktura włosa.
4
Umieść ogłoszenie w lokalnych gazetach typu „lekką ręką” lub „Z ręki do ręki”. Zdjęcia są zazwyczaj nie biorą, ale spróbuj znaleźć kilka „ciepłych” słów o swoim dywanie, aby przyciągnąć uwagę kupującego. W ogłoszeniu należy podać jego wymiary, kraj, gdzie był выткан, rok budowy, jeśli jest on znany, a materiał, z którego utkany. Powiedz nam o tym, w jakim stanie dywan, wisiał na ścianie lub na choince sobą podłogę w pokoju. Nie zapomnij napisać swoje telefony kontaktowe oraz adres e-mail.
5
Oprócz tego, umieść podobne ogłoszenia w internecie, na specjalnych stronach internetowych, gdzie jest twój dywan może znaleźć sobie nowych właścicieli. Dołącz do ogłoszenia zdjęcia i należy się spodziewać, gdy объявятся kupujący. Przed ich pojawieniem się rozłożyć dywan, ponieważ oni na pewno będą chcieli zobaczyć go w całości, w rozwiniętej formie.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.