Jak sprawić, by rzucić palenie mamę

O szkodliwości palenia napisano wiele artykułów i książek, w tym poświęcono wiele programów telewizyjnych. Jednak ta złośliwą zwyczaj bardzo rozpowszechniony, i co smutniejsze wszystkim, także wśród kobiet. Niektóre przedstawicielki płci pięknej, czy nie chcą, czy nie mogą rozstać się z nią. Ich staż palacze może trwać długie dziesięciolecia. Więc jak najbardziej bliskich – dzieci – zmusić mamę zrezygnować z palenia?

Jak sprawić, by rzucić palenie mamę

Instrukcja

1
Jest niezwykle uparty, władcze kobiety, które zazdrośnie chronią swoje prawo „robić tak, jak ja chcę”. Każdą próbę, aby przekonać ich, zazwyczaj spotykają zdecydowanie negatywny, „na bagnety” i z czystej zasady trafią na odwrót. Jeśli twoja mama jest z tych kobiet, lepiej działać nie bezpośrednie, a przebiegłych sposobów. Na przykład, każda normalna matka martwi się, jeśli dziecko źle. Może nie zwracać uwagi na własne zdrowie, ale i zdrowie syna lub córki – to święte. Udawaj, że masz zaczynają się silne bóle głowy od zapachu dymu tytoniowego. Narzekaj, że potem długo nie możesz się skupić, źle spać. To może postępować matka.
2
Kobiety, znajdującej się przy zdrowych zmysłach, zależy, jakie wrażenie wywołuje na innych. Płeć piękna w ogóle zwraca szczególną uwagę do swojego wyglądu. Postaraj się delikatnie, ale stanowczo inspirować matki, że palenie szkodzi jej wyglądu. Na przykład, żółkną zęby stają się wyraźniejsze i głębsze zmarszczki, staje się szorstka głos.
3
Koniecznie powiedz jej o charakterystyczny nieprzyjemny zapach z ust i włosów, mającym zastosowanie do wszystkich palaczy, szczególnie tym, które z wieloletnim doświadczeniem. Dla szanującej się kobiety, to będzie bardzo silnym argumentem. Tym bardziej, że ona może rzeczywiście nie podejrzewać o tym, ponieważ receptory węchowe u palaczy dosłownie „zgnieciony” produktami spalania nikotyny.
4
Można polecić dzieciom bardzo imponujący, choć dość trudny sposób: wykazać matki, jak wyglądają narządy wewnętrzne palacza (zwłaszcza płuc). Materiały te można łatwo znaleźć w literaturze medycznej lub za pomocą wyszukiwarek w internecie. Rzecz w tym, że 99% kobiet, nawet nie wiedząc o szkodliwości palenia (aż do rozwoju chorób nowotworowych), wciąż mają nadzieję, że ich to nie dotknie. A oto na widok tego, co sprawia, że wieloletnie palenie z płucami, matka doświadcza prawdziwy szok i омерзение.
5
W tych przypadkach, kiedy kobieta naprawdę chce pozbyć się złych nawyków, ale nie może pokonać siebie, dzieciom, warto odwołać się do takiej taktyki. Należy stopniowo ją zastąpić tradycyjne papierosy są bardziej lekkie i tak stopniowo zmniejszać ich ilość. W niektórych przypadkach może pomóc stosowanie nikotyny patch.
logo
Article Categories:
Życie rodzinne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *