Jak utrzymać męża

Wiele błyszczące magazyny są pełne porad o tym, jak przyciągnąć i uwieść mężczyznę, jak szybko wyjść za mąż. Ale, faktycznie, wyjść za mąż łatwo, znacznie trudniej jest potem zapisz i budować relacje z mężem. Każdy ma swoje przyzwyczajenia, poglądy i preferencje. I kiedy zaczyna się wspólne życie, czasami trudno zaakceptować swojego partnera takim, jaki on jest.

Jak utrzymać męża

Trzeba

  • Miłość, czułość, cierpliwość, umysł i zadbany wygląd.

Instrukcja

1
Nie wymagaj od ludzi niemożliwe. Weź odpowiedzialność za rodzinę w swoje ręce. Na 90% od ciebie zależy, jak będzie rozwijać relacje w małżeństwie. Oczywiście, nie jest to łatwa rola. Do tego natura obdarzyła kobiety, takie cechy, jak artyzm, umiejętność znajdować kompromisy i odpowiedzialność. Naucz się umiejętnie i z korzyścią dla siebie, stosuje je.
2
Okaż czułość, nawet jeśli mężczyzna nie odpowiada tym samym. I tak to zauważy twój stosunek do siebie. Nie przenosić całą swoją czułość na dzieci, powodując u męża zazdrość i gorycz. Wszystko to może spowodować odejście do innego, za znalezieniem tych uczuć, które są mu niezbędne.
3
Uważaj na swój wygląd. Przede wszystkim za zdrowiem fizycznym. Ciągłe zmęczenie i zmęczenie, zły kolor twarzy i неженственная chód, przyczyniają się do opieki męża z rodziny.
4
Nie stawiaj się w pozycji silnej kobiety. To śmierć dla ciebie i twojej rodziny. Mężczyzna odpowiedzialny za swoją kobietę. Zostaw mu tę rolę.
5
Nie pozwól sobie wyrazić wszystko, co накипело, w przypływie gniewu. Jedno niewłaściwe słowo, urządzi sobie wewnątrz mężczyźni długo, jak wrzód. Szczególnie bolesne dla nich pytania seksu.
Należy zwrócić uwagę
Ile by to nie było powodem rozwodu, korzeń problemy zazwyczaj jeden – to „ogień zgasł”. Aby związek nie stał w jednym miejscu, a dynamicznie rozwijały się, trzeba je stale utrzymywać. Trzeba pilnować, aby „iskra nie zgasła” – może пропаснуть bardzo szybko. Przecież obok ciebie – człowiek, który nie należy do niego i będzie mógł odejść w każdej chwili.

Porada
Ciepłe i harmonijne relacje z mężem można zapisać w przypadku, gdy kobieta i mężczyzna przeżywają do siebie szacunek i miłość. Jeśli tych uczuć nie ma, to żadne najbardziej uniwersalne środki, nie rozpalą pasja.

logo
Article Categories:
Życie rodzinne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *