Jak sprawdzić numery auto

Sprawdzanie pokoi samochodu przy zakupie – to jest klucz do spokojnego i pewnego przyszłości автовладельца. Warto poświęcić trochę czasu i sił na sprawdzenie pokoi auto, żeby potem nie zmierzyć się z problemem zakupu porwany samochodu w kolejnym.

Jak sprawdzić numery auto

Instrukcja

1
Przed dokonaniem zakupu samochodu widziana potencjalnego nabycia najpierw należy sprawdzić zgodność numerów identyfikacyjnych nadwozia auta, pokoju, salonu i pokoju silnika. Powinny one być takie same. Następnie porównaj dane pokoje z danymi z paszportu technicznego. One również muszą być zgodne.
2
Szczegóły zapytaj sprzedawcę o historii auta, gdzie, kiedy był kupiony, w jakim salonie, ile razy sprzedawał się i kupiłem. Należy sprawdzić, czy samochód i jego paszport techniczny. Szczególnie starannie należy wybrać samochód, który został przywieziony z zagranicy, z bliskiego lub dalekiego zagranicy. Zwrócić się do najbliższego punktu ГБДД przewieziona wraz z sprzedawcą w interesujących cię samochodem. Pracownicy ГБДД dadzą informacje nie plasuje się czy maszyna o kradzież. Dotyczy to i krajowych, i zagranicznych pojazdów, tak jak od niedawna Federacja Rosyjska otrzymuje informacje o wszystkich skradzionych samochodów na świecie z Interpolu.
3
W niektórych przypadkach dane o skradzionych za granicą samochodach wchodzi w Federalnej bazy Interpolu z pewnym opóźnieniem. Kierowca zdąży kupić samochód, a potem okazuje się, że ona jest kradzionym. W tym przypadku kupno sprowadzonego z zagranicy auto – to ryzyko, które można zmniejszyć tylko za pomocą przeprowadzenia specjalistycznych badań maszyn. Dla tego sprawdzić lokalizację najbliższego działu ekspertów usługi lub niezależnego eksperta, które prowadzą tę автоэкспертизу, i sprawdź покупаемый lub już kupił samochód i wszystkie dokumenty do niego. Takie fachowe działy znajdują się w Moskwie i we wszystkich rosyjskich regionach. Ekspert kryminolog daje ocenę autentyczności wszystkich części samochodu, które za kradzież mogą być zastąpione, a dokumenty i pokoje – naruszone.
Porada
Jeśli okazało się, że kupiłeś kradziony samochód i go zabierają, zwrócić się do sądu z исковым wypowiedzi na nazwę sprzedawcy w celu uzyskania zwrotu kosztów maszyny.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.