Jak znaleźć niezapłacone kary

Nie wszyscy kierowcy na drogach wyraźnie przestrzegają zasad ruchu drogowego, co prowadzi do zaburzeń i uzyskania recepty zapłacić mandat za nich. Ale kierowcy nie zawsze pamięta o wszystkich swoich wykroczeń, dlatego pytanie o poszukiwaniu niezapłaconych kar pojawia się szczególnie często.

Jak znaleźć niezapłacone kary

Trzeba

  • – komputer z dostępem do Internetu;
  • – СНИЛС.

Instrukcja

1
Skontaktuj się z najbliższym oddział państwowej inspekcji bezpieczeństwa ruchu drogowego. Tam nie ma prawa odmówić pomocy w kwestii wyszukiwania niezapłaconych kar, więc dostarcz niezbędne dokumenty i czekaj, aż ci wyjdzie rachunki do zapłaty, lub po prostu nazwą kwotę zadłużenia.
2
Skorzystaj z internetem. Rozwój krajowych systemów nie stoi w miejscu, więc POLICJI ma swoją stronę, na której można wydrukować dowód zakupu na dowolną kwotę z zalecanymi danymi. Wejdź na stronę www.gibdd.ru w sekcji „Kierowcom”, wybierz opcję „Naruszenia i kary” i litera „Adresy i wpływy”.
3
Wybierz swój podmiot, wypełnij odpowiednie rubryki wpisać kwotę grzywny. Po tym, można wydrukować paragon, na której bez problemu płaci go w dowolnym banku. Dobrze, jeśli będziesz pamiętać numer protokołu, sporządzonego na miejscu popełnienia wykroczenia administracyjnego.
4
Sprawdź na innym portalu w przypadku, gdy zapomnisz kwotę grzywny, nie wiesz pokoje protokołu lub innych danych o jego popełnienie przestępstwa. Wejdź na stronę www.gosuslugi.ru, zarejestruj się na nim.
5
Przejdź do sekcji „Transport i drogi gospodarstwo”, wybierz „DROGÓWKI” i „Dostarczanie informacji o wykroczeniach administracyjnych w zakresie ruchu drogowego”. Tutaj należy wypełnić elektroniczny wniosek i w ciągu dnia obrotu otrzymasz odpowiedź o wszystkich niezapłaconych grzywien. Należy pamiętać, że koniecznie trzeba znać numer СНИЛС.
Należy zwrócić uwagę
Jeśli kwota twojego zadłużenia na tyle duża, że twój wyjazd za granice Rosji staje się pod pytanie. Zebrani na wakacje za granicę, upewnij się, że nie ma dawnych długów wobec państwa.

Porada
Nie dokręcać z płatności wystawionego paragonu. Jej utrata lub twoja zapomnienia tylko dostarczą ci kłopoty i kłopoty.

logo
Article Categories:
Komunikacja z policji DROGOWEJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *