Jak sprawdzić kod html wideo

HTML-kod wideo może trzeba wstawić zawartość bloga, forum, strony i tak dalej. Także to jest często używany podczas pobierania wideo w przypadku braku bezpośrednie linki do pobrania pliku.

Jak sprawdzić kod html wideo

Instrukcja

1
Na stronie z odpowiednią wideo sprawdź, czy bloku z kodem do wklejenia na blog lub innych celów. Zwykle odbywa się to na tyle rzadko, jednak niektóre zasoby obsługują tę funkcję. Również te informacje można uzyskać, ustawiając uprzednio dodatkowy element do przeglądania kodu źródłowego nagrania.
2
W przypadkach, gdy na stronie nie ma kodu wideo dowiedz się jego kodu źródłowego. Różnie się to robi we wszystkich przeglądarkach, w niektórych menu „Widok”, w niektórych z menu kontekstowego i tak dalej. Kliknij na opcję przeglądania kodu źródłowego strony i znajdź link do pliku z rozszerzeniem filmy, występuje najczęściej .flv. Skopiuj link, oddzielając ją od reszty tekstu.
3
Jeśli często zamierzasz korzystać z funkcji pobierania filmów wideo z różnych serwisów jak youtube.com lub vkontakte.ru pobrać i zainstalować do przeglądarki specjalny plugin do pobierania zawartości multimedialnej. Można je znaleźć w menu przeglądarki, jak, na przykład, w przeglądarce Mozilla Firefox lub na różnych tematycznych stronach internetowych, poświęconych programu.
4
Przy wyborze wtyczek być bardzo ostrożnym, ponieważ wiele osób używa ich jako spyware i malware, które kradną cookies, po czym swoje konta na różnych stronach internetowych mogą być wykorzystane w celu oszustwa. Najlepiej wybrać, aby zainstalować te elementy, które mają najwięcej pozytywnych opinii użytkowników.
5
Jeśli chcesz pobrać film, pobierz ją całkowicie w oknie przeglądarki, po czym otwórz folder na komputerze, gdzie przechowywane są pliki tymczasowe, pliki do pobrania z internetu. Znajdź w nim oglądany film i skopiuj ją do innego folderu na komputerze. Należy to zrobić szybko, zanim folder tymczasowy nie oczyści się dostatecznie samodzielnie.
Porada
Często sprawdzaj, czy zainstalowane w przeglądarce dodatki.

logo
Kategoria:
Oprogramowanie

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.