Jak sprawdzić, jaka fryzura będzie odpowiednia

Kobiety doskonale zdają sobie sprawę, że z pomocą dobrze dobranej fryzury można zmienić na lepsze, nawet najbardziej заурядную wygląd. Dlatego pielęgnacji włosów i стрижкам znaczna część przedstawicielek płci pięknej zwraca szczególną uwagę. Jak się nie pomylić w wyborze i określić, jaka fryzura będzie idealny właśnie dla ciebie?

Jak sprawdzić, jaka fryzura będzie odpowiednia

Instrukcja

1
Aby po raz kolejny zdecydować, jak ostrzyc, na początek zadaj sobie pytanie, ile czasu jesteś gotowy wydać na układanie i czy masz wszystkie niezbędne narzędzia.
2
Poza tym, zastanów się, jak często chcesz odwiedzać fryzjera, bo niektóre fryzury szybko tracą swój kształt, a włosy często подравнивать. Krótka fryzura będzie wyglądać idealnie, jeśli będziesz chodzić do kreatora raz na miesiąc, najdłużej wytrzyma bez цирюльни i dwa lub trzy miesiące.
3
Najważniejszym czynnikiem przy doborze fryzury – wziąć pod uwagę strukturę włosów. Zrezygnuj z długich, jeśli masz lekkie i cienkie włosy, ponieważ będą one wyglądać rzadkie. Takie włosy potrzebują bezpośredniego i послойная fryzura, która nadaje objętość. Jeśli masz gęste i sztywne włosy, poproś, aby ci fryzurę, która zmniejsza ich „ciężar”. Nie стригитесь bardzo krótko, ponieważ włosy będą wyglądać wystające.
4
Określ swój typ twarzy, stojąc przed lustrem i usuwając włosy. Rozróżnia się miękkie i twarde typy. Do pierwszej należą osoby, owalne, okrągłe, są gruszkę i sercem; do drugiego – trójkątne, kwadratowe, prostokątne i w kształcie rombu.
5
Pamiętaj, że trzeba będzie dekorować taka fryzura, która najlepiej podkreśli zalety twoich rysów twarzy, a także zmniejszenia lub ukryje niedoskonałości. Trzeba się pogodzić z tym, że estetycznie doskonały jest owalny kształt twarzy, i przy doborze fryzury spróbuj wyobrazić sobie, jak muszą znajdować się twoje włosy, aby „zbudować” widoczność owalu. Czyli okrągłą twarz fryzura powinna optycznie wydłużyć, szerokie u góry – ukryć pod włosami, a dolną jego część – poszerzyć; kwadratowy można złagodzić, nadając mu okrągłości za pomocą grzywki lub loków itp.
6
Typ fryzury wybrać, biorąc pod uwagę wpływ środowiska. Tak, jeśli mieszkasz w wilgotnym klimacie, to każde włosy mogą wyglądać puszyste i сальными, jeśli w twojej okolicy są częste burze piaskowe, to włosy trzeba często myć, w zimnie – nosić nakrycia głowy itp..
7
Należy pamiętać, że twój styl życia jest również ważnym warunkiem doboru fryzury. Jeśli mieszkasz w pracy, to skomplikowana stylizacja, która wymaga dużo czasu i wysiłku, zdecydowanie nie jest dla ciebie. Praca fizyczna lub zajęcia sportowe też mają wpływ na wygląd fryzury. Wybierz, co zapewni twoim włosom wyglądać utrzymanych w każdej sytuacji.
8
Przychodząc do salonu piękności, nie zapomnij zabrać ze sobą zdjęcia lub wycinki z czasopism z przykładowych fryzur, które ci się podobają. W tym przypadku, po pierwsze, nie trzeba tłumaczyć „na palcach”, że chcesz dostać się na głowie, i po drugie, będziesz miał możliwość porozmawiać z fryzjerem różne opcje i naprawdę znaleźć dokładnie taką fryzurę, która pasuje do ciebie.
logo
Kategoria:
Fryzury

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.