Jak sprawdzić datę rejestracji gg

Jeśli z jakiegoś powodu miałby dowiedzieć się datę rejestracji konta w serwisie komunikatorów ICQ, najprostszym sposobem, aby to zrobić – aplikacja QIP. Z jego pomocą można zobaczyć informacje niedostępne ani za pośrednictwem strony oficjalnej stronie serwisu, ani za pośrednictwem innych ICQ-klienci.

Jak sprawdzić datę rejestracji gg

Trzeba

  • – komputer;
  • – aplikacja Qip;
  • – dostęp do internetu.

Instrukcja

1
Przede wszystkim, należy przejść na stronę www.qip.ru i pobierz aktualną wersję programu. Po pobraniu i uruchomieniu pliku instalacyjnego zostanie wykonana instalacja aplikacji. Podczas próby uruchomienia Qip zostaniesz poproszony przejść procedurę rejestracji w systemie. Tylko wtedy można wejść w serwis ICQ i pobrać swój kontakt-arkusz.
2
Zarejestruj się, a następnie wprowadź swój numer i hasło GG i poczekaj na uruchomienie klienta. Po tym, jak otworzy swoją listę kontaktów, umieść kursor na żądany przez użytkownika, a w oknie pop-up przeczytaj wśród innych informacji dane o rejestracji w polu „Rej. data”.
3
Jeśli w oknie wyświetlana jest tylko data ostatniego wyjścia w sieci, a dzień rejestracji brakuje, kliknij żądany kontakt dwukrotnie, aby otworzyć okno dialogowe z tym użytkownikiem. Kliknij przycisk „Informacje” obok nazwy i awatara użytkownika. W lewej części otwartego okna wybierz zakładkę „Ogólne”, punkt „Info”. Tutaj można zobaczyć potrzebne informacje w polu „Data rejestracji”.
4
Jeśli cię interesuje data rejestracji swojego konta w serwisie ICQ, trzeba zobaczyć go z komputera innego użytkownika z listy kontaktów lub zarejestrować nowe konto w GG przy starcie drugiej kopii (można uruchomić jednocześnie kilku klientów na jednym komputerze) aplikacji QIP.
Należy zwrócić uwagę
Niestety, nie ma sposobu, aby ukryć informacje o momencie rejestracji konta, który był oficjalnie wspierany przez właścicieli serwisu GG. Istnieją jednak niektóre aplikacje innych firm, które pozwala edytować datę rejestracji. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z jednej z nich, pamiętaj, że po pierwszej cyfrze девятизначного kodu można obliczyć w przybliżeniu rok rejestracji „уина”.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.