Jak spłacić kredyt w Росбанке

Istnieje duża liczba różnych instytucji kredytowych. Przy tym w każdym z nich można spłacić kredyt zupełnie różne sposoby. Klientom pozostaje tylko wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie wariant.

Jak spłacić kredyt w Росбанке

Trzeba

  • – pieniądze;
  • – paszport;
  • – umowa kredytowa.

Instrukcja

1
Możesz dokonać płatności za kredyt w dowolnym oddziale Rosbank. W tym przypadku trzeba mieć przy sobie paszport obywatela Rosji i plastikową kartę, którą otrzymałeś przy projektowaniu tego kredytu. Zamiast karty można używać numeru rachunku bieżącego (dwadzieścia znaków) lub umowy kredytowej. W tym momencie zaksięgowania środków pieniężnych na rachunku wyniesie jeden-trzy dni bez posiadania karty, a z kartą środki zostaną przelane w dniu.
2
Wpłać pieniądze przez bankomaty Rosbank albo poprzez bankomaty banków-partnerów, które wyposażone są w funkcję odbioru gotówki. Tutaj przy sobie trzeba mieć kartę kredytową, która została przez ciebie odebrana kredytu. Przy tym środki przelane natychmiast.
3
Użyj systemu bankowości zdalnej obsługi „klient Mobilny bank” lub „bank internetowy”. W tym przypadku trzeba będzie twoja karta lub umowy kredytowej, a także konto bankowe w banku, z którego będziesz mógł przenieść niezbędne środki. Podczas wykonywania tej płatności w czasie pracy środki zostaną przelane w ten sam dzień. Jeśli płatność zostanie przeprowadzony przez was po zakończeniu czasu pracy, idzie na konto tylko na następny roboczy (dzień tygodnia) dzień.
4
Wpłać środki pieniężne za pomocą terminali samoobsługowych Elecsnet. Do tego trzeba będzie wybrać się na ekranie terminala Rosbank, a następnie określić operację – wpłata gotówki. W tym przypadku środki będą musiały zrobić na konto w zależności od czasu realizacji płatności. Czyli jeśli wpłaciłeś pieniądze do 17:00 w dzień roboczy, to ich zapisują się w ten sam dzień. A jeśli dokonano płatności, po 17:00, płatność trafi tylko na następny dzień roboczy.
5
Możesz spłacić kredyt w innych bankach, ale w tym przypadku z was wezmą określoną prowizję za przelew środków.
logo
Kategoria:
Banki

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.