Jak przenieść środki z Yandex.Pieniądze na książeczki oszczędnościowej

Handel w internecie coraz bardziej rozwija. Ale niektórzy ludzie boją się używać do takich zakupów swoje karty bankowe, gdyż istnieje ryzyko wycieku informacji o płatnościach. Dla nich istnieje inny sposób płatności – za pośrednictwem e-portfel, na przykład, „Yandex.Pieniądze”. Można go nie tylko uzupełniać, ale i tłumaczyć z niego kwoty na konto w Pko.

Jak przenieść środki z Yandex.Pieniądze na książeczki oszczędnościowej

Instrukcja

1
Sprawdź, czy wystarczy pieniędzy na koncie w e-mailu portfelu, aby zrobić przelew. Należy pamiętać, że za niego będzie pobierana prowizja w wysokości 3% od kwoty plus 15 zł. To jest ta kwota, którą instaluje system płatności, sam bank nie będzie brał z ciebie dodatkowe pieniądze.
2
Dowiedz się numer rachunku, do którego została otwarta książka Banku. Również podczas wysyłania pieniędzy trzeba będzie podać nazwisko, imię i imię właściciela konta i dane regionalnego oddziału Banku, w którym został otwarty rachunek. Można nauczyć się ich na stronie internetowej banku lub w dowolnym oddziale. Przy tym należy pamiętać, że tłumaczenia można dokonać tylko na konto osoby fizycznej. Dla płatności w żadnej organizacji, należy wybrać inny sposób płatności i wypłacić pieniądze za pośrednictwem systemu płatności, a dopiero potem wykonać przelew środków pieniężnych na odpowiedni rachunek.
3
Wejdź na stronę „Yandex.Pieniądze” – https://money.yandex.ru/ Przejdź ze strony głównej do swojego konta, wpisując login i hasło. Następnie przejdź do sekcji wniosku pieniędzy z systemu. Określ, ile, komu i gdzie masz zamiar tłumaczyć. Prześlij zapytanie. Jeśli system go przyjmie, informacje o dokonanej płatności będzie widoczny na liście transakcji.
4
Poczekaj, aż wykonania zlecenia płatniczego. Zazwyczaj pieniądze przychodzą na konto przez trzy do siedmiu dni roboczych. W przypadku opóźnienia płatności, skontaktuj się z pomocą techniczną systemu „Yandex Pieniędzy”.
Należy zwrócić uwagę
System Yandex.Pieniądze” ustawia ograniczenia dotyczące wypłat środków z systemu. Użytkownik z anonimowym kontem może zrobić przelew tylko na piętnaście tysięcy rubli miesięcznie. W tym samym czasie, jeśli wyślesz administratorom systemu zeskanowany paszport lub inny dokument tożsamości, swoje możliwości перечисению pieniędzy rosła i limity transakcji wzrośnie do pięciuset tysięcy rubli.

logo
Kategoria:
Banki

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.