Jak skonfigurować chińską antenę satelitarną

Antena satelitarna stanowi zespół urządzeń, który pozwala ustawić telewizor na odbiór kanałów satelitarnych. Najbardziej popularne są paraboliczne anteny. Są one dostępne w różnych typów i wielkości, w większości są one używane do odbioru TELEWIZJI satelitarnej, radia i połączenia z internetem.

Jak skonfigurować chińską antenę satelitarną

Trzeba

  • – antena satelitarna.

Instrukcja

1
Aby zainstalować i skonfigurować chińskiej anteny skorzystaj z następujących sposobów. Po pierwsze, można zrobić specjalną podstawkę pod nią katowy, zamocować ją na ścianie i już na niej zamocować antenę. To zapewnia większą niezawodność mocowań, stabilność i łatwość konfiguracji. Ale są i minusy: wykonanie podstawki – jest to dość czasochłonny proces. Również można dołączyć antenę bezpośrednio na ścianie za pomocą pierścienia podstawy i opasek.
2
Wykonaj montaż anteny, zainstalować ją na poziomym i dostroić się na satelitę, osiągnąć maksimum jakości. Tutaj należy poświęcić maksimum uwagi konwertera, tak jak na ścianie się do niego zbliżyć nie jest łatwe. Na ścianie należy wywiercić otwór dziurkaczem, o średnicy 12 mm, o głębokości 70.
3
Kopiecie w samym sercu przyszłość mocowania. Wbij w otwór plastikową śrubę i wkręcić wkręt (10 140 mm). Należy przykręcić do konwertera kawałek kabla, podnieś antenę do wybranego miejsca, przed tym założyć na centralny wkręt szynę. Docisnąć ją do ściany płytą i załóż na wkręt otworem. Następnie dokręcić ją do ściany nakrętką.
4
Ustaw kąt, a także kierunek na satelitę na oko, z pomocą opuszczania i podnoszenia reflektora talerze zakrętami na osi wkrętu. Zmieniać kierunek poprzez dostosowanie długości teleskopowy stojak. Tu mogą się przydać dane uprzedniej regulacji anteny, ponieważ jeśli znasz dokładny kierunek na satelitę, łatwiej go znaleźć, będąc na ścianie.
5
Następnie wywierć w ścianie otwory, a następnie zamocować antenę za pomocą oficjalnego zestawu na beton. W przypadku mocowania anteny na bloku żużel albo cegła kup łączniki dłuższe, ponieważ ojczystym może okazać się za krótki. Jeśli masz wrażenie, że stale trzeba instalować anteny, zdjąć płytkę z śrubą po montażu pierścieni pasek – mogą się przydać w przyszłości.
logo
Kategoria:
Elektronika

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.