Jak się zabrać umiejętności od sab klasy

Popularne MMORPG podoba swoich użytkowników bogactwem treści gry, stałej aktualizacji i różnorodnością sposobów wzmocnienia cech charakteru. Na przykład, można zwiększyć poziom umiejętności (umiejętności) poprzez ich nauki, poprawić ich „szlifem”, a można wziąć umiejętności od sab klasy.

Jak się zabrać umiejętności od sab klasy

Trzeba

  • – połączenie z internetem;
  • – klienta gry Lineage II;
  • – konto na jednym z oficjalnych serwerów Lineage II.

Instrukcja

1
Wykonaj zadanie „Nowy duch, nowe oblicze”, wcześniej znany jako „Więcej niż się wydaje”. Przenieś się do miasta Гиран, a następnie do strefy „Akademia Hardin”. Zaloguj się do jaskini, znajdującej się w pobliżu punktu teleportacji i znajdź NPC Hardin. Otwórz okno dialogowe interakcji z nim i rozpocząć zadanie.
2
Należy dodać przynajmniej jeden сабкласс i „bleed” go przynajmniej do 65 poziomu. Dodawanie podklasy staje się możliwe po otrzymaniu statusu szlachcica. Rozwój postaci jest w stanie podklasy praktycznie niczym nie różni się od podobnego procesu w stanie głównej klasy. Polowanie na potwory i raid bossów, questy na zdobycie doświadczenia, aby zwiększyć poziom.
3
Przenieś się na Wieś Mówiącego Wyspy. Znaleźć NPC Драндум z tytułem „Dyrektor Wyborem Zawodu”.
4
Uzyskaj przedmioty dla certyfikacji umiejętności. Przełącz w stan podklasy. Otwórz okno dialogowe interakcji z NPC Драндум i weź dostępne certyfikaty. Na każdym z trzech podklas można dostać się do czterech podobnych przedmiotów (po osiągnięciu poziomów 65, 70, 75 i 80). Jeśli twoja postać ma kilka podklas, niektóre umiejętności, których nie zbadane, można kolejno przełączać się między nimi i otrzymywać certyfikaty.
5
Weź umiejętności od сабкласса. Przełącz się na głównej klasy. Ponownie otwórz okno dialogowe NPC Драндум. Wybierz opcję „Uczyć się lub zapomnieć umiejętności podklasy”, a następnie „Uczyć się umiejętności certyfikowanego podklasy”. Naucz się umiejętności.
Należy zwrócić uwagę
U NPC Драндум można anulować wzięte umiejętności сабкласса. Oni znowu będą dostępne do zwiedzania. Jednak następuje anulowanie wszystkich umiejętności na raz i warto to 10000000 aden.

Porada
Zdecydować się na listę badanych umiejętności podklasy. Dla każdej z gier zawodów preferowana własna kombinacja wzmacniających umiejętności.

logo
Kategoria:
Fan club

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.