Jak rozśmieszyć dziewczynę

Jednym ze sposobów, aby zrobić swoją ulubioną dziewczynę wrażenie i kupić w jej oczach aureola остроумного, wypad pełne zabawy podczas faceta – to ją rozśmieszyć. Ale każdy ma swoje preferencje humoru, jak i w muzyce, i w przyzwyczajeniach spędzać wolny czas.

Jak rozśmieszyć dziewczynę

Instrukcja

1
Aby nie zawieść dziewczynę i nie narazić się na błazna, zastanów się, co może jej się spodobać. O starych dowcipach można zapomnieć, zbierać swoją kolekcję dowcipów i gagów z modnych młodzieżowych programów humorystycznych.
2
Jeśli nie wiesz, jej preferencji, to lepiej nie opowiadać dowcipy na granicy faulu. Żarty na neutralne tematy.
3
Wkładaj dowcip na rozmowę, gdy jest ona istotna w tej chwili.
4
Zaśpiewaj dla niej pod пиликание pozytywki jakiś romantyczny bzdury o jej piękno, nawet jeśli niedźwiedź nadepnął ci na ucho jeszcze we wczesnym dzieciństwie i długo na niego топтался.
5
Zaproś ją na taniec na środku ulicy, włączając ulubioną piosenkę w odtwarzaczu lub telefonie komórkowym. To daje dziewczynie do zrozumienia, że między innymi i traktować вымирающему plemienia romantyków.
6
Opowiedz o zabawnym zdarzeniu z dzieciństwa, lub ostatnim przypadku, żywym, barwnym językiem, утрируйте, śmiej się nad sytuacją. W końcu, zmień to jest poważna sprawa, jak zamawianie potraw w restauracji w cały komiks rytuał, nawet jeśli zamówisz po prostu filiżankę herbaty. Nie trzymać fold, nie trzeba wywołać u dziewczyny wstręt do jedzenia.
7
Nie rób грубейшую błąd, nie bądź nachalny i nie wkładaj żarty, przez co dwa słowa. W tym przypadku, można po prostu ryzykujesz tym, że dziewczyna wstanie i odejdzie, nie czekając na bardziej poważne tematy do rozmowy.
8
Jeśli zamień randkę w клоунаду, to winni będą sami, jeśli престанут traktować poważnie. Jeśli przyczyną zabawy stajesz się ty, a nie twoje czyny i słowa, to nic dobrego z relacji w przyszłości nie uda, tak jak stracisz szacunek partnerki.
logo
Kategoria:
Flirt

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.