Jak rozmawiać z chłopakiem, który ci się podoba

Od tego, jak rozmawiasz z facetem, którego położenie chcesz osiągnąć, w dużej mierze zależy dalszy rozwój stosunków. Możesz pokazać swoje zainteresowanie, pokazać życzliwość i chęć zapoznania się bliżej.

Jak rozmawiać z chłopakiem, który ci się podoba

Instrukcja

1
Staraj się częściej uśmiechać – tak można pokazać swoją życzliwość, przekonać faceta, że on ci się podoba i nie przeszkadza porozmawiać z nim w każdej chwili. Szczery uśmiech zawsze oferuje rozmówcy, powoduje reakcję, relaksuje i rozbraja mężczyzn.
2
Ukrywaj swoją nerwowość. To naturalne uczucie, które występują w postaci lubił człowieka, lepiej starannie maskować. Uratuj swoje ręce w kieszenie na spacer, jeśli są one nieco płyną, umieść je na plecy lub trzymać coś w rękach (np. telefon). Poćwiczyć, aby nie być odlane farbą za każdym razem, gdy chłopak zwraca się do was. Choć niewielki rumieniec może pomóc – chłopak od razu zrozumie, że jesteś zainteresowany im.
3
Chwalcie faceta. Mężczyźni bardzo boleśnie odczuwają krytyki, a wręcz przeciwnie, mogą „stopić” od twoich komplementów. Podkreślić silne cechy charakteru, podziwiaj jego czynami, wyrazić swój szacunek i zgoda z jego opinią, itp. Najlepiej jak najczęściej życzliwie odzywać się o jego zaletach, zwłaszcza w obecności wspólnych przyjaciół i znajomych.
4
Jakby nieśmiało będziecie się czuć, trzeba patrzeć mu w oczy. Jeśli będziesz prowadzić oczami po pomieszczeniu, patrzeć pod nogi lub traktować swoje ręce, to może odnieść wrażenie, że rozmówca ciebie nieciekawe. Dlatego staraj się częściej zaglądać mu w oczy, pokazując swoją uwagę na temacie rozmowy, od czasu do czasu wkładając krótkie zdanie.
5
Należy śmiać się z dowcipów faceta – on powinien czuć się błyskotliwe, zabawne i interesujące rozmowy. Proście go opowiadać zabawne historie, anegdoty, dzielić się dowcipami.
6
Aby pokazać facetowi, że masz wiele wspólnego, jedz te same słowa i wyrażenia, co i on. To udowodni swoją przynależność do jednego kręgu komunikacji, poprawi wzajemne zrozumienie i zbliży was.
7
Nazywaj faceta imieniem, zwracając się do niego. Człowiekowi miło słyszeć swoje nazwisko, a nie tylko zdrobnienie-ласкательные wyrażenia, którymi lepiej nie nadużywać. Jeśli facet nie jest przeciw, to nazwij go pieszczotliwie, nazwą lub tak, jak go nazywają przyjaciele.
Należy zwrócić uwagę
Przede wszystkim, żeby zrozumieć, jak rozmawiać z mężczyznami, trzeba ustalić, jaki jest cel realizować. Jest jedna rzecz, komunikacja biznesowa, w celu rozwiązania jakichkolwiek pytań, tu jeden sposób komunikacji. Ale jeśli celem komunikacji jest wzajemna sympatia, to komunikacja opiera się na zupełnie innej zasadzie.

Porada
Zazwyczaj, rozmawiając z mężczyzną, kobiety rzadko świadomie dokłada starań, aby być prawidłowo zrozumiane, i na próżno! W takim przypadku mierzy przedstawicieli płci z własnej, kobiecej, merca, a potem rozkładają ręce, zdesperowany, by „dotrzeć” do ulubionych.

logo
Kategoria:
Komunikacja

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.