Jak przetłumaczyć czcionki z rosyjskiego na angielski

Wielu użytkowników często borykają się z problemem zmiany używanej klawiatury. W tej sytuacji zaleca się używać specjalnych programów do automatycznego tłumaczenia pisemnych tekstów.

Jak przetłumaczyć czcionki z rosyjskiego na angielski

Instrukcja

1
Aby przetłumaczyć tekst pisany z rosyjskiego układu klawiatury na angielską lub innego, użyj programu Punto Switcher lub jej odpowiedniki. Można go pobrać pod następującym linkiem: http://soft.softodrom.ru/ap/Punto-Switcher-p1484. Po pobraniu zainstaluj go, postępując zgodnie z instrukcjami w menu, i skonfigurować główne ustawienia.
2
Jeśli chcesz korzystać z funkcji tłumaczenia napisanego tekstu w wiadomości e-mail lub GG, skorzystaj z klientem Miranda New Style (http://xspellhowlerx.ru/). Zainstaluj ją na swoim komputerze i w ustawieniach kont wprowadź dane do logowania się do skrzynki pocztowej, ICQ, MSN, social networking, i tak dalej. Po tym, zdobywając wiadomości na nieodpowiednim układzie po prostu używaj przycisku przełączyć się na dolnym pasku, a przy tym napisany przez ciebie tekst na nieodpowiednim układu zmieni się na właściwy.
3
Pobierz i zainstaluj moduły dodatkowe dla używanych programów, które wykonują tłumaczenia wprowadzonego tekstu po kliknięciu na konkretny przycisk menu. Można je znaleźć na forach poświęconych używanych programów.
4
Często materiały dodatkowe do aplikacji zawierają wirusów i złośliwego kodu, dlatego należy zachować szczególną ostrożność w ich wyborze. W szczególności dotyczy to przeglądarek, klientów poczty e-mail i komunikatorów internetowych, w tych przypadkach, pobierz tylko te programy, które mają największą liczbę pobrań i pozytywnych opinii. Instalacja zazwyczaj odbywa się automatycznie lub ręcznie poprzez kopiowanie dodatkowego elementu w katalogu plików instalacyjnych programu w Program Files.
5
Zawsze sprawdzaj opcje do zainstalowania na wirusy, także jeśli instalujesz je niestabilne wersje, należy zapisywanie konfiguracji pracy systemu poprzez tworzenie punktu przywracania w głównym menu komputera.
logo
Article Categories:
Oprogramowanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *