Jak przenieść zdjęcia z iPhone na komputer

Jeśli chcesz zrobić elektroniczny album zdjęć, przesłać zdjęcia na stronę lub po prostu zorganizować je w folderach, okazuje się, że wielu z nich na telefonie. Aby użyć obrazu na maksa, trzeba przenieść je z Iphone na komputer.

Jak przenieść zdjęcia z iPhone na komputer

Trzeba

  • – Iphone
  • – laptop/komputer
  • – USB-kabel do podłączenia Iphone ’ a

Instrukcja

1
Podłącz Iphone ’ a do komputera za pomocą „rodzinnego” kabla USB. Na monitorze pojawi się okno programu iTunes. Zamknij ją, nie synchronizując telefon.
2
Poczekaj na pojawienie się na monitorze okienko (jeśli masz zainstalowany funkcja „Autostart” dla wszystkich podłączanych urządzeń). Powinno pojawić się w ciągu 5 sekund. Sprawdź, czy w oknie, naprzeciwko napis „zawsze wykonywać wybrane czynności”, nie stał pole wyboru.
3
W wyświetlonym oknie możesz korzystać na dwa sposoby pobierania zdjęć. Wybierz „Importuj obrazy i wideo”. Aby to zrobić kliknij lewym przyciskiem myszy, kliknij dwukrotnie na ten napis. Automatycznie rozpocznie się importowanie obrazów i wideo. Do każdego zdjęcia zostanie wyświetlony monit o wprowadzenie tagowanie.
4
Aby wybrać lokalizację zdjęć na komputerze, kliknij na pasku „Ustawienia”. W wyświetlonym oknie dialogowym, zaznacz żądaną drodze noclegów dla filmów i zdjęć. Również należy określić preferowany format nazwy folderów; wybierz, co będzie stanowić nazwami plików: słowo kluczowe lub oryginalną nazwę pliku.
5
Zapisz wprowadzone zmiany. Po wyjściu z okna „Ustawienia” kliknij na przycisk „Importuj”. Zdjęcia i filmy zostaną przeniesione z Iphone w podane miejsca na komputerze.
6
Aby przenieść pojedyncze zdjęcia na komputer, użyj w autostarcie funkcję „Otwórz urządzenie, aby wyświetlić pliki”. W nowym oknie kliknij dwa razy na „Internal Storage” > „DCIM” > „Folder z plikami”. Wybierz odpowiednie zdjęcia, w zwykły sposób, skopiuj je do folderu.
7
Jeżeli funkcja „Autostart” jest aktywna na swoim laptopie, działaj przez „Mój komputer”. Podłącz Iphone ’ a, zamknij program iTunes. Kliknij „Komputer”, w otwartym oknie należy zwrócić uwagę na pasek po lewej stronie. Tam są podane wszystkie systemowe, dyski wymienne, a także podłączone dyski. Znajdź i otwórz Apple Iphone. Dalej postępować, jak opisano w kroku 6.
logo
Kategoria:
Laptopy

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.