Jak przenieść zainstalowana aplikacja

Podczas korzystania z urządzenia mobilnego czasami występuje konieczność przenieść zainstalowaną wcześniej aplikację, na przykład, z powodu błędnie podanego katalogu. Dla takiego transferu należy zainstalować instalatora.

Jak przenieść zainstalowana aplikacja

Trzeba

  • – iTunes.

Instrukcja

1
Jeśli jesteś właścicielem smartfona Nokia, przejdź do menu zainstalowanych aplikacji telefonu komórkowego, urządzenia i wybierz program, który chcesz usunąć. Wykonaj odinstalować z menu kontekstowego, po czym najlepiej zrobić restart telefonu.
2
Otwórz przeglądarkę plików, znajdź instalator zdalnej przez ciebie programy, kliknij na niego przyciskiem menu i ponownie zainstaluj w wymienny dysk lub pamięć urządzenia mobilnego. W niektórych przypadkach taka opcja przenoszenia zainstalowanych aplikacji w telefonach działa z zachowaniem plików użytkownika i ustawień.
3
Jeśli chcesz przenieść aplikacji zainstalowanych na telefonie iPhone w inne urządzenie mobilne z tego samego systemu operacyjnego, skorzystaj z powiązaniem z komputerem za pomocą oprogramowania iTunes.
4
Aby to zrobić, najpierw należy wykonać synchronizację, tworzenie kopii konfiguracji urządzenia mobilnego z zainstalowaną aplikacją, po czym odłącz go od komputera. Wykonaj synchronizację drugiego iPhone, pobierając dla niego działającej konfiguracji początkowej urządzenia w menu „Aplikacje”.
5
Jeśli chcesz przenieść aplikację z jednego urządzenia na inne, bez pomocy komputera, upewnij się początkowo, że pracują na tych samych platformach. Po tym wykonaj parowanie urządzeń Bluetooth, należy przekazać plik zainstalowanej w telefonie aplikacji.
6
Zainstaluj program w drugim urządzeniu, należy sprawdzić jego pracę wstępnych uruchomieniem. Już zainstalowane w menu aplikacji bez pliku instalatora przenieść lub skopiować do innego urządzenia nie jest możliwe. Również w przypadku instalacji na karcie pamięci, aplikacja może być dostępna podczas przenoszenia jej w inne urządzenie mobilne.
Porada
Przed przeniesieniem aplikacji dowiedz się więcej na temat zgodności.

logo
Article Categories:
Oprogramowanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *