Jak przełączać zakładki w Operze

Opera jest popularna przeglądarka. W nim są specjalne mechanizmy, aby przełączać się między stronami, przeglądania różnych stron, pobierania plików i wiele innych. Dla bardziej uproszczonego użytku zostały opracowane karty.

Jak przełączać zakładki w Operze

Instrukcja

1
Karty są małe okna, w których odbija się nazwa serwisu, a także jego obniżona obraz ekranu. W przeglądarce wcześniej była ograniczona ilość kart, jednak niedawno twórcy wprowadzili nowy mechanizm. Użytkownik może tworzyć nieograniczoną ilość różnych okienek, które przesuwają się w dół. Jeśli masz starszą wersję przeglądarki, należy pobrać w internecie nową.
2
Do tego możesz skorzystać z opcji „Aktualizacja oprogramowania”. Oprogramowanie automatycznie zaktualizuje wersję przeglądarki i переустановится w systemie operacyjnym. Czas pobierania zależy od szybkości połączenia internetowego. Można również udać się na oficjalnej stronie produktu i stamtąd pobrać program ze wszystkimi aktualizacjami. Aby nie było błędów w systemie, należy usunąć przed tą starą wersję przeglądarki Opera.
3
Jak tylko program zostanie pobrany, należy zainstalować go na dysku twardym komputera. Otwórz przeglądarkę internetową. Aby utworzyć nową kartę, kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę „+”. Wprowadź tytuł strony i linki. Następnie kliknij przycisk „Zakończ”. Pojawi się okno z tej strony. Teraz można przejść na ten portal za pomocą jednego kliknięcia. Utwórz jeszcze kilka kart. Aby przełączać się między kartami, wystarczy przenieść jedno okno zakładki na miejsce innego.
4
Przy tym są one automatycznie zamienią się miejscami. Jedną i tę samą kartę można zakładać nieograniczoną liczbę razy. Jeśli zabraknie miejsca, aby wyświetlić kartę, system automatycznie przesuwa ją w dół. Aby wyświetlić lub kliknąć w to okienko, wystarczy przewijać kółkiem myszy w dół i kliknąć lewym klawiszem myszy. W sumie można powiedzieć, że przełączać zakładki w przeglądarce Opera dość łatwo, zwłaszcza tym, u kogo warto zaktualizowana wersja.
logo
Article Categories:
Internet-oprogramowanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *