Jak pozbyć się zmarszczek mimicznych

Często pierwsze zmarszczki pojawiają się na twarzy jeszcze we wczesnej młodości. Te zmarszczki nazywają мимическими, ich zdobywamy od nadmiernej mimiki, nawyki grimacing. Z wiekiem takie głębsze zmarszczki i wcale nie zdobią jej właściciela. Czy można usunąć zmarszczki mimiczne? Można!

Jak pozbyć się zmarszczek mimicznych

Instrukcja

1
Najpierw trzeba nauczyć się kontrolować siebie. To nie znaczy, że nie powinniśmy okazywać emocji. Ale aby uniknąć powstawania zbędnych zmarszczek, lepiej nie marszczy czoło, mocno mrużąc oczy, kiedy się śmiejesz i tak dalej. Последите za swoją mimikę. Jeśli sam nie jesteś w stanie określić, kiedy zaczynasz grimacing, poproś bliskich, aby zwracać uwagę na takie chwile. W pracy można postawić przed sobą małe lusterko. Trochę uwagi, a już za miesiąc lub dwa, twoja twarz stanie się bardziej spokojny, a to znaczy, że zmarszczki nie będą się pogłębiać i wydają się mniej widoczne.
Jak pozbyć się zmarszczek mimicznych
2
A jednak skutecznie walczyć z мимическими zmarszczkami można tylko przy pomocy kosmetyczki. Jedno z najbardziej popularnych narzędzi do usuwania zmarszczek – гилауроновая kwas. Jest to substancja, która znajduje się w naszym organizmie z natury, ale z wiekiem zaczyna słabnąć. Na jej podstawie opracowano różne kosmetyki żele do wstrzykiwań. Po zakończeniu kursu zastrzyków, zwanego биоревитализацией, odchodzą małe młodszy, zwiększa się jej napięcie. Jeśli istnieje potrzeba usunąć głębokie zmarszczki, można odwołać się do żele z silną koncentracją гилауроновой kwasu. Wypełniają i wygładzają zmarszczki. Okres ważności zastrzyków – od 4 do 6 miesięcy.
Jak pozbyć się zmarszczek mimicznych
3
Jeden z najbardziej radykalnych metod likwidowania zmarszczek mimicznych – botox. Botox to toksyna botulinowa, który wpływa na mięśnie twarzy i zapobiega ich naśladować aktywności. Ze względu na to, wygładzają istniejące zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych. Szczególnie skuteczne zastrzyki z botoksu działają na obszar wokół oczu i ust, czoło. Takie zastrzyki trzeba robić około 2 razy w roku. Jednak ci, którzy używają botox stale, stopniowo sami отвыкают zmarszczka i grimacing, tak, że lek można podawać już nie 6, a przez 8-10 miesięcy.
Jak pozbyć się zmarszczek mimicznych
Należy zwrócić uwagę
Wszystkie wstrzykiwania zabiegi usuwania zmarszczek, szczególnie zastrzyki z botoksu, trzeba robić tylko w wyspecjalizowanych instytucjach.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.