Jak pozbyć się zaklęciem

Wróżby, klątwy, pogorszenie – ludzie издревна wierzyli, że to właśnie te dolegliwości – przyczyna wszystkich kłopotów i nieszczęść w ludzkim losie, a ponieważ przez wieki wymyślali sposoby, aby pozbyć się „złym okiem”. Dziś na pomoc spieszy się wiele od czarownic i psychika, ale pozbyć się miłości zaklęciem może tylko sam człowiek, na którego czar miłości dokonany.

czar miłości

Trzeba

  • świeca,zdjęcia, lustro, pokrzywy lub piołun

Instrukcja

1
Oczywiście, jeśli istnieje dobro, i zło też, tak jak wszystko we wszechświecie jest w równowadze. Ale to nie oni walczą ze sobą, to my walczymy sami z sobą, ze swoimi słabościami, opierającymi się na błędzie i nieświadomości. A cała reszta to „zło” – to tylko gorzkie owoce naszych przeszłych czynów. Jeśli kiedyś była podeptane miłość, zniszczona rodzina, zniszczony kochający człowiek, itp., można – potencjalna ofiara miłości zaklęciem w tym życiu.
2
Jednak staraj się nie mylić nagłego pasmo niepowodzeń życiowych z prawdziwymi objawami zaklęciem: jeśli powstało patologiczny niewytłumaczalne seksualny do osoby tej pory ci niemiły, jeśli trudno ci nad sobą i słuchać głosu rozsądku, jeśli opanowała apatia, rozdrażnienie i niechęć do bliskich, pojawiły się недиагностируемые dolegliwości itp. Jeśli to przejawia się w swoim zachowaniu lub u kogoś w rodzinie, pierwszą rzeczą, spokojnie i wszystko przemyśl. Istnieje kilka prostych sposobów, aby upewnić się w tym na pewno. Ale lepiej zwłaszcza nie daj się ponieść emocjom.
3
Wszystko, co trzeba – zmienić siebie, oczyścić umysł, duszę i ciało. Zrewidować swój stosunek do ludzi, zwłaszcza bliskich. Postaraj się zdecydować, czy będziesz w stanie poradzić sobie sami lub potrzebujesz pomocy. Jak by nie było, unikaj „na łatwiznę” i pamiętaj, że „szatan szatana nie wyrzuca”.
4
Lepiej pójść do kościoła, porozmawiać z księdzem, odwiedzić klasztor. Święte miejsca są wypełnione żywą obecnością Boga, ich uzdrawiająca siła niezrozumiałe. Oczyść swoje serce od niechęci, złości, pychy i użalania się nad sobą. Prawdziwa skrucha i przebaczenie – droga do wyzwolenia. Ale nie bierz za niego morze обжигающих łez na spowiedzi itp. – to nie chodzi o jednego dnia – jest to stan duszy. Wyzwolenie – to łaska, bezwarunkowa miłość i wszechobecną radość życia. Chcesz zawsze szczęścia, i żadne zło nie ośmieli się zbliżyć do ciebie.
5
Zresztą, jest i ludowe sposoby.
Jeśli wiesz, kto i kiedy dokonał obrzędu, zrób jego zdjęcie lub osobistą rzecz
6
W tym liczbę, gdy dokonano czar miłości do ciebie, usiądź przed dużym lustrem, w którym nikt oprócz ciebie nie odbija,
7
połóż przed sobą zdjęcie lub rzeczy, tak aby były one widoczne w lustrze, ale nie zachodziły na twarz.
8
Zapal oświetloną kościelną świecę, wpatrując się w obraz na zdjęcia, spróbuj poczuć człowieka, przeniknąć w jego mocy (doświadczeni magowie dosłownie odczuwają obecność człowieka). Jak tylko poczujesz – zacznij z nim w myślach rozmawiać. Twoja mowa powinna być stworzona z krótkimi i jasnymi zdaniami, заканчивающимися słowo „puść”. Nie proś i nie płaczcie. Po prostu mów. Nie jedz cząstkę „nie” i nie mów „nie” – wszechświat nie zna takich słów! W żadnym wypadku nie chcesz człowiekowi zła, mówisz serdeczności.
9
Jak tylko poczujesz, że powiedział wszystko – odwróć zdjęcie i przykryć go (lub rzecz) piołunem lub pieczenie pokrzywą (nie bój się poparzyć – uważa się, że z takiej „naturalnej” bólem przychodzi oczyszczenie), zdmuchnij świeczkę i na dobry umieścić ją ogarek w kościele modlitwa za zdrowie człowieka, od zaklęciem którego zostałby porzucony.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.