Jak postąpić w wgik

Rosyjskie państwowy instytut kinematografii – szczyt marzeń dla wielu przyszłych reżyserów. SZKOŁA z bogatymi tradycjami i ze znanymi absolwentami. Zrobić w nim marzą tysiące kandydatów w całym kraju. Ale oto jak to zrobić?

Jak postąpić w wgik

Instrukcja

1
Zrobić we WGIK można też, jak w każdej UCZELNI w kraju. Na początek trzeba zebrać wymagane dokumenty: świadectwo ukończenia szkoły, wyniki EGE, zaświadczenie o stanie zdrowia, paszport, wojskowej lub приписное świadectwo, a także kopii tych dokumentów i 6 zdjęć kandydata wielkości 3×4. Każdego kandydata z wyjątkiem egzaminów czeka na obowiązkowe twórcze wyzwanie. Ale przed tym, jak zacząć przechodzić egzaminy trzeba przynieść na STUDIA dokumenty.
Jak postąpić w wgik
2
W rekrutacji poddają dokumenty i wniosek o przyjęcie na studia. Zaczyna się złożenie dokumentów z końca maja. Dokumenty można przynieść osobiście, a można wysłać pocztą. W tym przypadku list musi być listem z potwierdzeniem i поисью załączniki. Przecież to właśnie one są potwierdzeniem tego, że dokumenty zostały przyjęte.
Jak postąpić w wgik
3
Już w połowie lipca, kandydatów trzeba przyjechać osobiście na STUDIA do reszty badań wstępnych. Obejmuje podstawowe przedmioty i kreatywny konkurs. Absolwenci mogą również zapisywać się na STUDIA na podstawie wyników EGE. Ale od przejścia twórczego konkursu nie są oni zwolnieni. Następnie tych, którzy zdobyli największą łączną liczbę punktów, zapisują się na miejsca finansowane z budżetu, tzw. tanich miejsca. Ci, którzy nie są w stanie pokonać minimalny próg dla punktów dla zaliczenia, mogą złożyć wniosek o zaliczenie ich na komercyjne miejsca. Zajęcia na Uczelni zaczynają się, jak wszędzie, od 1 września.
Jak postąpić w wgik
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.