Jak postąpić w вертолетное szkole

Zawód pilota przyciąga wielu młodych ludzi, jak ciekawy i obiecujący. Ale oprócz jazdy samolotów istnieje możliwość uzyskania i specjalność pilota do sterowania helikopterem.

Jak postąpić w вертолетное szkole

Trzeba

  • – świadectwo ukończenia pełnej szkoły średniej;
  • – zaświadczenia lekarskie;
  • – certyfikat z wynikami EGE.

Instrukcja

1
Wybierz uczelnię, w którym odbywa się szkolenie pilotów śmigłowców. Do nich należy na przykład Сызранское wojskowe lotnicze szkoły i Ульяновское szkoła lotnictwa cywilnego. Zwróć uwagę na położenie uczelni, a także na typ samolotów, który jest używany w szkoleniu. Informacja ta jest podana na stronie internetowej uczelni.
2
Jeśli masz możliwość, zapisz się na kursy przygotowawcze. Na nich można nie tylko poprawić swoje umiejętności przed oddaniem jednego egzaminu, ale i do zapoznania się z przyszłymi nauczycielami i kolegami.
3
Dostarcz EGE. Do przyjęcia potrzebne są takie przedmioty, jak język polski, matematyka, fizyka i wiedza o społeczeństwie.
4
Zbierz dokumenty niezbędne do otrzymania. Oprócz dokumentów o wykształceniu i wyników EGE, trzeba będzie uzyskać w placówkach medycznych zaświadczenia i wyniki badań, niezbędne do przejścia komisji medycznej. Do nich odnosi się rtg klatki piersiowej płuc, wyniki badania krwi na HIV i zapalenie wątroby, zaświadczenie od dermatologa-венеролога i psychiatry o stanie zdrowia.
5
Złożyć dokumenty w komisji przyjmującej. Także trzeba będzie napisać podanie o przyjęcie na studia w szkole.
6
Przejdź komisji medycznej i kontroli poziomu sprawności fizycznej. Swoje sportowe i medyczne wskaźniki nie mniej ważne w zawodzie pilota, niż swoją wiedzę.
7
Poczekaj, aż ogłoszenia wyników rekrutacji. Zostaną one opublikowane w formie zarządzenia dyrektora szkoły o przyjęciu na studia kandydatów, którzy wygrali konkurs. Jeśli na liście nie będzie, ale zdobędziesz punkty, wystarczające do przejścia minimalnego progu, można ubiegać się o przyjęcie do szkoły na podstawie płatności czesnego. Jest to możliwe w przypadku, jeśli dostanie miejsce wydzielone do nauki na zasadach odpłatności. Informacje na temat tej funkcji można uzyskać w komisji rekrutacyjnej szkoły.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.