Jak poprawić język angielski

Doskonała znajomość gramatyki języka angielskiego i solidny słownictwo wcale nie gwarantują łatwość w komunikowaniu się. Ponadto, ludzie często doświadczają psychologiczną barierę i nie mogą rozpocząć rozmowę. To właśnie język mówiony jest niezbędny do komunikowania się w pierwszej kolejności, a zwiększyć jego poziom jest całkiem realne samodzielnie.

Jak poprawić język angielski

Trzeba

  • – dostęp do internetu;
  • – telewizor;
  • – książki;
  • – prasa.

Instrukcja

1
Komunikować się z native speakerem przez skype. Możesz znaleźć przyjaciół w internecie, albo zjednoczyć tych, którzy chcą uczyć się języka rosyjskiego. Prowadź rozmowy codzienne najpierw w jednym języku, a następnie w drugim. Tak, można zwiększyć swój poziom języka angielskiego jest absolutnie za darmo, a także znaleźć dobrych przyjaciół za granicą.
2
Zarejestruj się na angielskim forum internetowym poświęconym interesującej cię tematyce. Najpierw po prostu czytaj posty. Staraj się zrozumieć wszystkie nieznane słowa, wyciągnąć wnioski, co do maniery prezentacji myśli, poukładać w skrótach, odpornych na wyrażeniach, slang. Gdy duża część informacji będzie ci zrozumiały, zacznij pisać sami.
3
Czytaj współczesną literaturę artystyczną. Na początku wybieraj proste prace: detektywi, romantyczne historie, thriller. Podobne książki wzbogacą swój leksykon imponującą liczbą zróżnicowane słownictwo, pomogą zapamiętać konstrukcje gramatyczne. Jeśli fabuła książki zachęcić was, zaczniesz czytać o wiele szybciej, a przy tym postrzeganie języka informacji będzie o wiele bardziej naturalne i intensywne.
4
Staraj się mówić w języku angielskim w najmniejszej możliwości. Nawet jeśli nie jesteś pewien swojej wiedzy, tylko praktyka pomoże przezwyciężyć strach. Stopniowo zaczniesz zauważać, jak rozmowa stosowany ci łatwiej, a słowa szybko pojawiają się w pamięci. Jeśli komunikacja odbywa się z native speakerem, uważnie słuchaj go, świętuj mowy obroty, często używane skróty.
5
Regularnie ogląda wiadomości w języku angielskim, albo czytaj e-w wersji brytyjskiej gazety. W ten sposób można uzupełnić swój вокабуляр najbardziej istotne słowa, a także być na bieżąco, co się dzieje w świecie.
Należy zwrócić uwagę
W mowie traktować z ostrożnością do spożycia сленговой słownictwa. Może nie do końca zrozumieć odcienie znaczenia jakiegoś słowa, i mowa jego nie na miejscu. Wolą bardziej neutralnego odpowiednio do słownictwa.

logo
Kategoria:
Języki obce

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.