Jak pomalować futro

W szafie utknął płaszcz z kołnierzem z wyblakłym norek, na antresoli już który rok leży futro z потускневшим futerkiem. Jak można reanimować takie drogie rzeczy? Oczywiście, pomalować futro. Do tego można to zrobić w domu.

Jak pomalować futro

Trzeba

  • Do malowania futra potrzebować:
  • -futro;
  • -farba do włosów;
  • -grzebień;
  • -roztwór proszku do prania.

Instrukcja

1
Idealny do malowania wybrać kolor farby czarne, rude lub brązowe. Malować również, jak i włosy – salon fryzjerski pędzelkiem. Прокрашиваем każdy włos. Nakładamy farbę, rozprowadź ją grzebień, aby dobrze прокрасилось.
Jak pomalować futro
2
Wytrzymać około 40 minut. Następnie futro погружаем w ciepłej wodzie z octem i płuczemy.
3
Po przepłukiwania należy delikatnie osuszyć ręcznikiem i umieścić na suche. Kładziemy delikatnie wyciągając (aby nie zerwać), futrem do góry. Najlepiej przyczepiać pinami do tej powierzchni, na której umieścić na suche. Najważniejsze to wziąć pod uwagę, że futro podczas malowania w warunkach domowych bardzo siada.
Jak pomalować futro
4
Podczas suszenia jest bardzo pożądane czesać. Tak futro szybciej będzie się suche i nie сваляется. No i to wszystko, teraz runo lub kołnierz jak nowy i gotowy jeszcze trochę służyć swojej pani.
Należy zwrócić uwagę
Proces malowania jest dość długi. Tak więc, na przykład, jeden rękaw u futra można malować około 2 godziny. Dlatego z góry proszę o cierpliwość.

Porada
Aby po malowaniu i prania futro nie задубел, przed rozpoczęciem malowania najlepiej posmarować skórkę gliceryną.

logo
Kategoria:
Odzież

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.