Jak podłączyć odbiornik do komputera

Jako odbiornik sygnału telewizyjnego są używane zazwyczaj odbiorniki, które podłącza się do telewizora. Dzięki конвектору na satelitarnej anteny, odbiorniki otrzymują sygnał telewizyjny i przekazują go na telewizor. Odbiornik można podłączyć nie tylko do telewizji, ale i do komputera.

Jak podłączyć odbiornik do komputera

Trzeba

  • Odbiornik satelitarny, коммутаторное urządzenie typu „switch”, kable.

Instrukcja

1
Aby podłączyć odbiornik satelitarny do komputera, należy pamiętać, że odbiornik lepiej podłączyć drugi komputer do istniejącej sieci lokalnej, niż przez bezpośrednie połączenie. Pierwszym krokiem będzie podłączenie mózgu do komputera z internetem i instalacja sieci lan za pomocą коммутаторного urządzenia typu „switch”.
2
Podłącz kabel „skrętka” do odbiornika przełącznik, a następnie switch do komputera. Włącz telewizor i przejdź do sekcji „Ustawienia”. Znajdź opcję „Ustawienia sieci” i włącz wiersz DHCP, aby uzyskać adres IP. Zapisz gdzieś adres IP.
3
Zainstaluj na komputerze program Total Commander albo uruchom ją, jeśli jest już zainstalowany na komputerze. W programie Total Commander w pasku URL włóż nagraną adres IP. Następnie wymyśl nazwę dla połączenia, a następnie kliknij na opcję „Połącz”. Wprowadź nazwę użytkownika i hasło, wymyślone z góry.
4
Przejdź do folderu var-keys, gdzie zapisywane są wszystkie ustawienia dla podłączonego odbiornika. Zmienić te ustawienia można później również za pomocą programu Total Commander. Podstawowe ustawienia odbiornika znajdują się w pliku softcam.key.
5
W pliku newcamd.list wyznaczonym dane ustawienia kart-karta udostępniania. Funkcja czytnik kart-karta udostępniania przewidziana w technologii większości odbiorników. Ona daje użytkownikom dostęp do oryginalnej mapie dowolnego wybierania kodowego pakietu kanałów telewizyjnych. Otwórz plik newcamd.list zwykłym edytorze tekstu, a następnie wprowadź informacje, które wyśle dostawca. Następnie ustawić odpowiednią liczbę portów, adresy IP, z którym chcesz się połączyć, a następnie ponownie uruchom emulator odbiornika.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.