Jak podłączyć kino domowe do komputera

Oglądać filmy, klipy i urozmaicone wideo na komputerze dla wielu znacznie wygodniej, niż na ekranie telewizora. Przy tym nikt nie zrezygnuje z wysokiej jakości i potężnego dźwięku, który nie może dać głośniki komputerowe, ale który daje sprzęt kina domowego. Normalnie kino domowe podłączone do telewizora – ale można się połączyć wysokiej jakości dźwięk i wyświetlanie filmów oraz słuchanie ulubionej muzyki na komputerze, podłączając do niego głośniki kina domowego (system 5:1).

Jak podłączyć kino domowe do komputera

Instrukcja

1
W wyposażeniu twojego kina domowego powinien być odtwarzacz dvd, prawidłowo odpowiadając za twarde, bezpośrednio pięć głośników i subwoofer, a także wysokiej jakości kontroler dźwięku i przewód z wtyczką typu „tulipan” z jednego końca i mini-jack z innego.
2
Aby podłączyć głośniki do kina domowego do аудиокарте komputera, potrzebny jest pośrednik-wzmacniacz – jego rolę odgrywa odtwarzacz dvd.
3
Za pomocą wyżej wspomniany kabel, podłącz odtwarzacz do аудиокарте, kłucie w niej kabel ze złączem mini-jack do gniazda out. Dwa złącza „tulipan” na drugim końcu kabla podłącz do odtwarzacza dvd do gniazda in. Do odtwarzacza podłączyć głośniki znajdujące się w zestawie przewody, kłucie kable w odpowiednie złącza.
4
Przejdź do ustawień karty dźwiękowej i w ustawieniach sprzętu audio określ, co masz zainstalowanych 6 głośników, aby dostosować ustawienia dźwięku zgodnie z nowym otoczeniem dźwiękowym.
5
Podłącz odtwarzacz dvd do sieci, wprowadź odpowiedni kanał wyjścia audio i słuchaj muzyki, ciesząc się potężnym i jakość dźwięku.
6
W trakcie słuchania różnej muzyki, edytować w ustawieniach karty dźwiękowej poziom tonów niskich, średnich i wysokich częstotliwości, zmiana wartości korekcji ręcznie, jeśli jest to konieczne.
7
Również ustawienia dźwięku można dostosować w ustawieniach samego odtwarzacza dvd.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.