Jak podciąć kożuch

Jeśli podjął decyzję, że дубленка ma kilka zużyty wygląd i należy je podciąć, to lepiej zwrócić się do specjalistów w pralni. Zwróć uwagę na etykietę дубленки, tam musi być podany producent i dozwolone metody czyszczenia. Można jednak przeprowadzić подкраску дубленки i samodzielnie.

Jak podciąć kożuch

Trzeba

  • – дубленка;
  • – woda;
  • – szczotki;
  • – puszki farby do zamszu;
  • – środki ochrony indywidualnej (rękawice, maski).

Instrukcja

1
Kup specjalną farbę do skóry i zamszu. Jest sprzedawany w sklepach. Dla wysokiej jakości obsługi дубленки trzeba kilka puszek farby.
2
Przed totalnej malowaniem zrób próbę na дубленке w tym miejscu, które nienatrętny. Poczekaj, kiedy przygotowane miejsce wyschnie, dopiero wtedy oceniaj wynik próby.
3
Przed tym jak przeprowadzić malowanie дубленки, należy ją wyczyścić. Czyszczenie дубленки w warunkach domowych odbywa się różnymi metodami, w zależności od rodzaju zanieczyszczeń: jeśli ona запылилась, to należy odwołać się do pomocy odkurzacza z miękką końcówką; jeśli налипла brud, to najpierw ona usuwana jest sztywny, a następnie wilgotną i miękką szczotką; jeśli u дубленки залоснились niektóre szczegóły, to w tym przypadku pomoże kauczukowa szczotka lub papier ścierny (drobnoziarnista).
4
Po oczyszczeniu nałożyć kożuch na stole lub powiesić ją na wieszaku-wieszaki. Gdy powierzchnia дубленки wyschnie, zagnieść rękami – powierzchnia дубленки powinna być miękka.
5
Usuń z дубленки wszystkie wyroby metalowe, części. Jeśli usunięcie ich bez uszczerbku dla дубленки niemożliwe, można skorzystać z taśmą klejącą i zakleić im części w taki sposób, aby podczas natryskiwania farby nie закрасила i nie zniszczyła ich wygląd.
6
Nakrywa stół folić i rozłożyć kożuch (futrem do wewnątrz).
7
Rozpylać farbę w kilku etapach. Pojemnik należy trzymać prostopadle do powierzchni obrabianej. Szczególną uwagę należy zwrócić obróbki i szwów. Powiesić kożuch na wieszak-wieszak i pomaluj je odsłonięte miejsca.
8
Osuszyć barwioną kożuch w dobrze wentylowanym pomieszczeniu.
Należy zwrócić uwagę
Podczas natryskiwania farby z puszki należy stosować środki ochrony osobistej – rękawice i maski. Po malowaniu дубленки należy umyć twarz i ręce przy użyciu mydła, wypłukać usta.

Porada
Po malowaniu kożuch najlepiej wynieść na balkon, aby выветрить wszystkie toksyczne substancje, które wchodzą w skład farb.

logo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *