Jak ozdobić ubrania

Jesteś zmęczony twoje stare ubrania i nie ma możliwości kupić nową? Za pomocą prostych pomysłów można odświeżyć swoją garderobę. Para nowych брошек, kolczyków i jasnych koralików pomogą ci przekształcić się w pięknej кокетку lub piekący lwa.

Nowy naszyjnik lub kolczyki pomogą ci przekształcić

Trzeba

  • Koraliki akrylowe, koraliki, wstążki w różnych rozmiarach, plastikowe kwiaty, nici w różnych kolorach, breloki, tworzyw sztucznych, farby akrylowe, specjalny lakier do tworzyw sztucznych, pędzle, gąbki, pasy, farby do tkanin, krawieckie, superglue, breloki, szpilki

Instrukcja

1
Aby twoje ulubione dżinsy żyli jeszcze kilka lat:
Weź farby do tkanin, kolor może być twój ulubiony albo klasyczny granatowy. Postępując zgodnie z instrukcjami, przesuń tę procedurę, z zachowaniem zasady. Używaj rękawic i niepotrzebne naczynia. Upewnij się, że okres trwałości farby nie upłynął.
Należy pamiętać, że w postrzępionych miejscach kolor będzie jaśniejszy. Aby kolor był bardziej nasycony, można powtórzyć malowanie. W przyszłości pierz je na minimalnej temperaturze i lepiej oddzielnie od innych rzeczy.
Jak ozdobić ubrania
2
Jasny akcent rzeczy mogą nadać akcesoria wykonane własnymi rękami:
Udaj się do działu okuć sklepu dla tych, którzy szyją. Znajdź klamry do pasków. Zmień nudną klamrę na nową.
Ukryć małą dziurkę na ulubiony sweter pomoże термоаппликация na kleju podstawie. Wybierz coś odpowiedniego, a następnie warto tylko wyprasowane ją na poczęte przez was miejscu. Staraj się, aby aplikacja nie jest zbyt różni się kolorystycznie od rzeczy, prać delikatnie, aby wykluczyć линьку.
W sklepach sprzedawane są również gotowe produkty w postaci kwiatów lub zwierząt. A tu ogromne pole do popisu dla twojej wyobraźni. Można po prostu okraść na pinezkę swój ulubiony bukiet, przybraną tym samym szal lub czapkę, a można przyszyć wzór na потрепавшуюся skórzaną kurtkę, uzupełniając swoje dzieło metalowymi nitami i przezroczyste kuleczki.
3
Z plastyki zrób biżuterię pożądanego koloru i formy w szczególny wakacje lub po prostu na co dzień. W sklepie sprzedawane są przedmioty, do kolczyków. Włóż złożone przez państwa produktu haczyk i połączyć z materiałem. Zawiązujcie wstążkę do metalowej części, a w środku szyć kamień dekoracyjny.

Moda z tworzywa sztuczne akrylowe, nie zapomnij umieścić je igłą, aby były otwory. Pokryć je lakierem i posypać ozdobnymi cekinami dla ciała. Pozostawić do wyschnięcia i ponownie nałożyć lakier. Połącz koraliki bransoletka lub koraliki.

Porada
Z góry zaplanuj swój styl: paleta kolorów, kształt i rozmiar. Dobrze, jeśli produkty będą zawierać w sobie kilka kolorów, łatwiej będzie się łączyć z ubraniami. Nie zapomnij klasykę – czarno-białe kolory zawsze w modzie.

logo
Kategoria:
Odzież

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.