Jak ozdobić torbę

Wielu torebki można zrobić ozdobny. Opcjonalnie nabyć nowy torbie, aby wyjść do ludzi. Z powodzeniem można odświeżyć i udoskonalić już dostępne torby i plecaki. I nieważne, że są one zakupione przez ponad trzy lata temu.

Jak ozdobić torbę

Trzeba

  • Рукодельная okucia i akcesoria, trochę czasu, oszczędny i dobry nastrój.

Instrukcja

1
Uzbrojeni luzem koraliki i koraliki w różnych rozmiarach i kształtach, ale w jednej kolorystyce. Można wybrać różne guziki. I przyszyć je do chaotyczna kolejności do wybranej torby. Aby wszystko zrobić jednego colera, należy użyć farby w puszce.
2
Przeżyj monotonne ciemną torbę z pomocą kolorowy i jasny bukiet. Możesz dołączyć absolutnie żadnych kwiaty. Na przykład: szampan lub tkaniny kwiaty, dzianiny szydełkiem lub dotyczące макраме. Każda imitacja natury z pewnością przyciągnie spojrzenia przechodniów.
3
Zrób ładną aplikację jako ozdoba. Na przykład: motyla lub zwierzę, serce lub swoje imię i nazwisko. Weź zwartą tkankę, nałóż na nią pożądany wzór i wyciąć go. Następnie расшейте aplikacji diamante lub koraliki. I przyszyć do worka.
4
Użyj do transformacji torby naturalne lub sztuczne futro. Trzeba będzie go trochę. Umieść futrzane narzuta na łóżko w torbie tak, jak lubisz. Można uszyć futro w fale lub ułożyć z niego prosty wzór. Tak samo rekreacyjne kamykami.
5
Chwyć farby do tkanin. Malowanie na tkaninie – jest to technika, zwana „batik”. Jeśli umiesz, to narysuj oryginalny obraz na torbie. Takie coś wyróżni cię z tłumu!
6
Wybierz niepotrzebny i która wyszła z użycia biżuterię. I delikatnie przymocuj ją na swoją torbę. W ten sposób, twoja stara i niesparowane biżuteria, zyska drugie życie.
Porada
Ozdoba prezent torby pozostawi dobre wrażenie na prezent. Może dla ciebie to wydawać nieistotne, ale pierwszym, co zobaczą solenizant i jego goście, oczywiście, prezent. Każda biżuteria jest przekształcany w eleganckim opakowaniu.
Niewielkie środki artystyczne lub warstwa konfetti na podstawie torby. Oto, co trzeba. Przywiąż go do torby jakiś mały przedmiot. Na przykład, lizak lub kwiat, samochodzik lub balon.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.