Jak otworzyć sala bankietowa

Własny sala bankietowa – doskonały biznes dla początkującego właściciela restauracji. Aby окупал siebie, wystarczy zorganizować kilka sprzedaży w tygodniu. To łatwiejsze, niż zapewnić codzienne napełnianie sali zwykłej restauracji lub kawiarni. Jednak aby sala na uroczystości osiąga zysk, to musi być zorganizowane poprawnie.

Jak otworzyć sala bankietowa

Instrukcja

1
Poznaj oferty na rynku. Zwykle brakuje przestronne sale, w których można spędzić многолюдную wesele lub prezentacji. Idealny sala bankietowa znajduje się na pierwszym piętrze, posiada osobne wejście, dogodny dojazd i parking dla samochodów. W pomieszczeniu nie powinno być kolumny, podium, wewnętrznych, schodów i innych elementów, wizualnie przestrzeń дробящих.
2
Zrób jakości naprawy. Sala musi wyglądać nowocześnie, ale neutralne. Moczyć wnętrze w stonowanych, klasycznych kolorach. Pomieszczenie musi być wygodne dla zdjęć i sekwencji wideo. Wyeliminuj бликующие gabloty i mnóstwo powierzchni lustrzanych, zadbaj o dobrym oświetleniu.
3
Pomyśl o projekcie – kominek, alkierz, żywe rośliny tworzą piękne tło dla zdjęć i bardzo ozdobią salę. Zadbaj o niektórych pokojach do garderoby, przebrania aktorów i wiodących i przechowywania zapasów.
4
Wyposażenie kuchni. Kup meble, naczynia, sztućce, obrusy i inne materiały eksploatacyjne. Najlepiej kupować prostą białą naczynia, które pasują do każdej dekoracji stołu. Kup sale spódnice do stołów i pokrowce na krzesła. Miło mieć i własne dekoracje na wesela, na przykład, łuk dla nowożeńców, którą można wynajmować.
5
Zatrudnić personel. Konieczna szef kuchni, który może pełnić i obowiązków technologa, po jednym w kuchni zmianę w gorące i zimne warsztat, kilku kelnerów, sprzątaczka pomieszczeń. Do odbioru zamówień potrzebny jest administrator. Potrzebny specjalista ds. promocji, który zajmie się reklamą, aktywną sprzedażą i wdrażaniem nowych propozycji.
6
Rozważyć reklama firmy. Wydrukuj ulotki i broszury, rozdaj je w handlowych i centrów biznesowych, znajdujących się w pobliżu.Współpraca z agencjami świąt i czołowymi, usługowe rocznice i wesela. Aktywnie komunikować się na tematycznych stronach internetowych i forach. Stwórz własną stronę internetową, opowiadający o usługach, które oferuje twój pokój. Opracuj system bonusów i rabatów dla stałych klientów.
7
Pomyśl o dodatkowych usługach. Możesz oferować zjeżdżalnie szampana, uroczysty pokaz sztucznych ogni, kupić wysokiej jakości sprzęt audio i rtv / agd i świetlne efekty specjalne. Na bazie sali bankietowej sali można otworzyć małą agencję wakacji lub współpracować z już istniejącej firmy. Można zwolnić klientów od konieczności przechodzenia do innych usług i zwiększyć swoje zyski.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.