Jak otworzyć prywatną agencję detektywistyczną

Jeśli masz interes do pracy detektywa, wcale nie musi działać na służbę w organach spraw wewnętrznych. Dziś można otworzyć własną agencję detektywistyczną i prowadzić sprawy samodzielnie, pomagając obywatelom w potrzebie usług prywatnego detektywa. Organizacja swojego biznesu w obszarze prywatnego сыска wymaga jednak wiele wiedzy i umiejętności.

Jak otworzyć prywatną agencję detektywistyczną

Trzeba

  • – Ustawa „O prywatnej detektyw i antywłamaniowe działalności w Federacji Rosyjskiej”.

Instrukcja

1
Określ, jakie rodzaje usług detektywistycznych będziesz świadczyć swoim klientom. Wyczerpujący wykaz rodzajów działalności, które użytkownik może świadczyć obywatelom, znajduje się w ustawie o prywatnej detektyw i antywłamaniowe działalności. Najbardziej popularną formą jest poszukiwanie osób zaginionych.
2
Zwrócić się do organu spraw wewnętrznych w miejscu zamieszkania, zbierając wstępnie pakiet dokumentów. Wypełnij formularz i oświadczenie na otwarcie agencji. Przygotować dwa zdjęcia 4×6 cm.
3
Dołączyć do dokumentów kserokopię dowodu osobistego, kopie dokumentów o obecności specjalnego edukacji prawnej lub zaświadczenie o ukończeniu przygotowania do pracy detektywa. Przechodzić dodatkowe szkolenia nie jest konieczne, jeśli masz udokumentowane praktyczne doświadczenie w pracy w śledczych lub jednostkach operacyjnych co najmniej trzech lat.
4
Przejdź komisji medycznej i dołączyć do dokumentów zaświadczenie o przydatności do zajęć сыскной i antywłamaniowe działalnością w zakresie stanu zdrowia. Potrzebowała również pomocy z psycho neurologiczne przewodnik i наркологического poradnie, potwierdzające, że nie są zarejestrowane w tych instytucjach. Dołączyć do dokumentacji potwierdzenie płatności cła państwowego.
5
W dziale лицензионно-pozwalającej pracy organu spraw wewnętrznych będzie zobowiązany również informacje o środkach łączności, specjalnych i innych technicznych środków, które zamierza użyć w сыскной działalności. Z góry ocenić swoje potrzeby w takich środkach i podaj obliczenia w formie pisemnej.
6
Po rozpatrzeniu dokumentów, organy spraw wewnętrznych otrzyma licencję na prawo angażować się w prywatnego detektywa działalnością. Zarejestruj swój сыскное agencja podatkową, stań na odpowiednie rodzaje ankiet. Wtedy masz pełne prawo przystąpić do swojej działalności zawodowej.
7
Zastanów się pytanie o umieszczeniu agencji. Twoje biuro musi być reprezentatywna, ponieważ od pierwszego wrażenia zależy zaufanie klienta do ciebie jak profesjonalista. Możliwe, że z czasem, gdy baza klientów wzrośnie, trzeba wykwalifikowani asystenci. Przy doborze personelu, należy zwrócić uwagę na umiejętności analityczne i doświadczenie w pracy z ludźmi.
logo
Article Categories:
Rodzaje działalności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *