Jak otworzyć bar

W ostatnim czasie piwo zyskało bardzo dużą popularność wśród mieszkańców, dlatego otworzyć bar w dzisiejszych czasach to dość udane załącznik niewielkiego kapitału początkowego, który jest u początkującego przedsiębiorcy.

Jak otworzyć bar

Pub lub piwa stoisko przewiduje taką formę prawną jako indywidualny przedsiębiorca, ponieważ głównymi odbiorcami produktów są osoby fizyczne. Ponadto, taka forma prawna nie jest przeciążony księgową sprawozdawczością i ma uproszczony system opodatkowania.

Początkowo, przed przystąpieniem do tego biznesu, należy przeanalizować swoje możliwości finansowe, sporządzić przykładowy biznes plan, po czym zarejestrować się we wszystkich pozwoleń instancjach zgodnie z przepisami i postanowieniami. Otworzyć bar można tylko za zgodą organu gminy, znalezienia SES, znalezienia państwowego strażaka nadzoru. Następnie określić miejsce lokalizacji pubie, przy tym wziąć pod uwagę, że pub musi znajdować się w odległości nie bliżej niż 100 metrów od najbliższej uczelni. Przy tym należy wybrać pomieszczenie, które musi spełniać jeden z trzech typów. Może to być pomieszczenie ma osobne wejście i znajduje się na parterze lub pierwszym piętrze budynku, lub powierzchnia handlowa, obojętnie, czy wynajmowane w supermarkecie lub w dużym sklepie spożywczym, czy też własne stoisko. Najbardziej optymalny kosztowo na organizację piwo budki jest własne stoisko. W ostatnim czasie popularne stało się żywe piwo, która jest realizowana na wycieki, więc prawdopodobnie pub musi pracować przez całą dobę, i to będzie optymalnym trybem pracy.

Ważnym w pracy piwny i rentowności tego rodzaju działalności jest dobór personelu, który musi być odpowiedni, zadbany i w dobrej wierze i mieć książeczkę sanitarną. Jeśli wszystkie sprawy organizacyjne są spełnione, należy przeprowadzić kampanię reklamową, która pozwoli przyciągnąć klientów. Firma reklamowa otwierania piwa może być nie dość drogim, jeśli można ją zorganizować poprzez instalację filaru lub kolorowe tablice, których jest widoczny z dużej odległości. Poprawić pracę piwa można poprzez rozszerzenie asortymentu produktami powiązanymi. Mogą to być ryby, orzechy, chipsy lub снековая produkty.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.