Jak określić charakter człowieka na podstawie daty urodzenia

Numerologia bada właściwości i charakter osobowości według daty urodzenia. Wiedząc specjalne oznaczenia, można opisać człowieka z punktu widzenia jego temperamentu i cech wewnętrznych.

Jak określić charakter człowieka na podstawie daty urodzenia

Instrukcja

1
Według tej nauki, data urodzenia jest swoistym kodem, który pomaga określić priorytety w życiu, osobowości, itp. Aby obliczyć ten kod, należy dodać do siebie liczby dnia, miesiąca i roku urodzenia. Na przykład, można przyszły na świat 7 października 1987 roku. Złóż liczby urodzenia razem, nie biorąc pod uwagę zer. W tym przypadku, rozliczenie będzie wyglądać tak: 7+1+1+9+8+7=33.
2
W końcu u ciebie powinno być cyfra. Jeśli cyfra była dwuwartościowej, jak w poprzednim kroku, złożyć dwie cyfry wchodzące w jego skład. Na przykładzie liczby 33 kalkulacja będzie wyglądać tak: 3+3=6. W tym przykładzie 6 – liczba według daty urodzenia. Po tym jak okazało się swoją liczbę, należy skontaktować się z jego interpretacji.
3
Ludzie urodzeni pod liczbą 1, są niekwestionowanymi liderami, mają напористостью, деловитостью, prawie zawsze wygrywają w sporach i nie tracą panowania nad sobą. Na drodze do osiągnięcia celu często iść do przodu, zachowując rygor jak do siebie, i dla innych.
4
Liczba 2 mówi o tym, że człowiek dąży do poszukiwania kompromisów. Często niezdecydowany, przygnębiony, przeżywa okresy zwątpienia. Jednak jego wrodzona pomysłowość pomaga mu realizować w życiu. Człowiek-„dwójka” kocha dom rodzinny i posiada wspaniałej intuicji.
5
Ludzie-„trójki” bardzo towarzyski, emocjonalne, łatwo nawiązują znajomości i nie tracą ich w życie własnego uroku i optymizmu. Są one w stanie inspirować innych ludzi do wielkich rzeczy. W ogóle postrzegają życie jako atrakcja, i każdego dnia znaleźć sobie rozrywkę.
6
Liczba 4 symbolizuje ostrożność, racjonalność, brak ryzyka, a także samodzielność i pracowitość. Przynależność do tego grona mówi o tym, że człowiek konserwatywny, lubi rozkładać wszystko na półkach. Jak zwykle, powoli idzie do celu, ale dzięki determinacji i uporowi prawie zawsze go osiąga.
7
Cyfra 5 daje osobowość przygotowanych do podróży i języków. Człowiek-„piątka” – entuzjastów, ma różne poglądy, dąży do harmonii i samodoskonalenia. Kocha przygody i nigdy nie narazi swoje życie szczegółowej grafiki. Wyróżnia go towarzyskość i błyszczące zdolności organizacyjne.
8
Jeśli twoja liczba 6, to kochasz sprawiedliwość, ciekawej stosunek do sztuki. Jesteś romantykiem, z naturalnym wdziękiem i dobrą intuicję. Umiesz współczuć i pomagać nie tylko słowem, ale i czynem. Pomimo wrodzonej ci część odpowiedzialności, duże sumy pieniędzy masz nie marudzić.
9
Liczba 7 mówi o utalentowanej osoby ze skłonnością do filozofii i wyobcowania. To introwertycy, które nie tylko nie pozwalają emocjom wyjść na zewnątrz, ale i sami spędzają dużo czasu w samotności. Znaleźć z nimi wspólny język można dzięki осторожному podejściu, a potem podbić cię swoją inteligencją i poczuciem humoru.
10
Ludzi z liczbą 8 charakteryzuje niezależność i energia. Są biznesmeni z natury obdarzone silnym charakterem. Ich odróżnia samodzielność, upór, zimna kalkulacja. Rzadko są podatni na emocje, natomiast odporne do wszystkich codziennych niepowodzeń i mądrzy.
11
„Dziewiątka” jest najczęściej związane z twórczością, wrażliwe, poufnych i wrażliwe. Im charakterystyczne dla wymyślać czasami utopijne pomysły. Są one łatwo rozstają się z pieniędzmi, woli pomagać potrzebującym. W obliczu oszustwa prawdziwego życia, mogą doświadczyć serca zwątpienia, ale wkrótce ponownie inspirowanie siebie i innych na wcielenie się coraz bardziej oryginalnych pomysłów.
Należy zwrócić uwagę
Świetnie dogadują się ze sobą ludzie ze znakami 3, 5, 6. Korzystne będzie przyjacielski i miłosny związek u osób z liczbami 2, 7, 9. „Jednostek” i „четверкам” najlepiej nadają się ludzie ich liczby, a „восьмеркам” – 1, 2 i 9.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.