Jak odpalić auto bez akumulatora

Akumulator ma określonego czasu zasób, który stopniowo się zużywa, a jego pojemność staje się niewystarczająca do pracy. Kiedyś może mocno rozładować od dłuższego użytkowania. Zimą te problemy nasilają się. W rezultacie kierowcy borykają się z problemem fabryki samochodu bez akumulatora.

Jak odpalić auto bez akumulatora

Instrukcja

1
Nowoczesne samochody wyposażone w komputery i wtryskiwaczami. Dla nich najlepszym sposobem zakładu będzie запитывание swojej maszyny z akumulatora innego. Do tego są specjalne przewody z zaciskami do zacisków. Są one sprzedawane w każdym salonie i bardzo dostępne są w cenie. Warto je kupić i przechowywać w samochodzie, nawet jeśli masz nowy i stabilnie działający samochód. Być może, wspomoże kogoś na drodze, dając „ognia”.
2
Aby mieć jeden samochód z innego, umieścić je obok siebie, ale tak, aby obudowy nie stykały się ze sobą. Należy włączyć neutralnej prędkość i hamulec ręczny na każdym auto. Przymocuj przewód do dodatniego ( + ) zacisku wolny od pracy baterii, a następnie drugi koniec załączyć do „plusa” pracy. Dla ułatwienia dodatnie zaciski mogę być oznaczone na czerwono, a negatywna – czarnym. Następnie zamocuj kabel na „minus” zainfekowanego baterii, a następnie odpowiednie zaciski wolny od pracy. Kup służbowy samochód i zostaw go do pracy 10-15 min. Po czym, nie глуша działający samochód, spróbuj odpalić ten, którego bateria jest rozładowana.
3
Jeśli samochód nie stał sobie, a przewodów nie ma, to można odwołać się do wymiany baterii. Wyjąć akumulatory z samochodów. Umieść pracy akumulator w samochodzie, który nie jest w stanie odpalić. Nie umieszczać go na obudowie i nie dokręcaj mocowania kontaktów zacisków. Uruchom maszynę. Nie глуша silnik delikatnie odłącz pracy akumulator i umieść wolne od pracy. Dobrze zabezpiecz i zaciski. Проделывайте te manipulacje tylko w przypadku pewności swojej wiedzy i umiejętności.
4
Jeśli elektronika maszyny pozwala, można spróbować odpalić ją podczas jazdy. W tym celu należy prowadzić pojazd w ruch: prosić, aby was буксировали na uwięzi, stoczyć się na bezwładności z pochyłej powierzchni lub poprosić o pomoc, aby twój samochód popchnęły. Kiedy samochód znajduje się w ruchu, przekręć kluczyk w pracy i włącz prędkość (najlepiej ograniczyć się do pierwszej lub drugiej). Metoda ta jest bardzo szkodliwy dla maszyn z инжекторной dawki paliwa i jest umownie zabronione.
logo
Article Categories:
Sterowanie autem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *