Jak odnowić działki pai

Ziemi akcji zostały przekazane akcjonariuszom w ramach wspólnych gruntów rolnych w wyniku przeprowadzenia reformy rolnej w latach dziewięćdziesiątych. Aby odnowić udział w nieruchomości, należy wyróżnić go spośród ziem poprzez prowadzenie geodezji i zarejestrować prawo własności na podstawie ustawy Federalnej nr 122-Ф3.

Jak odnowić działki pai

Trzeba

  • – zawiadomienie akcjonariuszy;
  • – межевание;
  • – wyciągi z dokumentów katastralnych;
  • – oświadczenie w ФУГРЦ;
  • – dowód uiszczenia opłaty rejestracyjnej za przeprowadzenie rejestracji.

Instrukcja

1
Poufna gruntów jednostki gruntów rolnych przeznaczenia odbywa się zgodnie z ustawą Federalną „O obrocie gruntów rolnych”. Powierzchnia każdego zaznaczonego założyła nie powinna być mniejsza niż 200 ha. powierzchnia gruntów przekazanych członkom spółek akcyjnych wyraża się w баллогектарах, właśnie z tym ogromnym terenie należy przeprowadzić poufna, powiadamiając wszystkich akcjonariuszy o lokalizacji działki.
2
Aby powiadomić wszystkich, musisz dać ogłoszenie w mediach o przeprowadzenie walnego zgromadzenia akcjonariuszy, na którym wszystkich powiadomić. Zazwyczaj tego rodzaju spotkania dają wszystkich akcjonariuszy rozpocząć sekcja i których możecie następnie zmienić prawa własności na ich ziemi akcji.
3
Poprzez wspólnego głosowania określa miejsce położenia gruntów jednostki każdego дольщика. Jeżeli walne zgromadzenie przeprowadzić nie można, z powodu tego, że w interesie posiadaczy nie odpowiedziała na twoje zgłoszenie w mediach, przez 30 dni, w przypadku braku pisemnych zastrzeżeń masz prawo размежевать i określenia granic działki w tym miejscu, w którym ci najwygodniej to zrobić.
4
Dla geodezji skontaktuj się z ФУЗКК, wyślij zgłoszenie na wyzwanie brygady specjalistów. Na podstawie przeprowadzonych prac można umieścić swój udział w kapitale zakładowym na katastralny rachunkowości, uzyskać wszystkie niezbędne zestawienia i odnowić działki pai do własności prywatnej.
5
W celu załączenia katastralny ewidencji gruntów jednostki konieczna okazać się nie tylko dokumenty, ale i akt uzgodnienia granic zaznaczonego paya z sąsiednimi papierów wartościowych. Ale jeśli poufna sąsiednich jednostek, graniczących z twoim, nie produkuje, to brak pisemnych zastrzeżeń ze strony członków spółki akcyjnej zostanie uznane za zgodą granic.
6
W ФУГРЦ należy złożyć wniosek, wyciągi z dokumentów katastralnych, paszport, kopię aktu przekazywania gruntów rolnych na korzystanie z członków spółki akcyjnej. Tę kopię można uzyskać, kontaktując się z lokalnym gmina.
7
Przez 1 miesiąc otrzymasz zaświadczenie o posiadaniu i stanie dysponować паем według własnego uznania.
logo
Article Categories:
Działki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *