Jak nazwać sklep tekstyliów

Do tego, aby każdy sklep cieszył się popularnością wśród kupujących, jego nazwa musi być niezapomniany. Przecież odwiedzając dobry sklep z wysokiej jakości towarami, człowiek na pewno będzie chciał opowiedzieć o nim swoim znajomym.

Jak nazwać sklep tekstyliów

Trzeba

  • – klamka;
  • – arkusz papieru;
  • – komputer z dostępem do internetu.

Instrukcja

1
Jeśli nie możesz wymyślić nazwę dla swojego sklepu, to być może pomogą ci twoi przyjaciele i znajomi. Zachęć ich do pracy. Na szczególną uwagę zasługują fani rozwiązywać ciekawe zadania i zagadki. Twoi przyjaciele będą zadowoleni, aby ci pomóc, jeśli będą wiedzieć, że to jest bardzo ważne dla ciebie.
2
Daj każdemu członkowi zespołu osobiste zadanie: poproś pracować z dwoma-trzema literami alfabetu. Użyj słownik encyklopedyczny, nie związane z wąskim zakresem działalności.
3
Dobieraj słowa, które będą wywoływać u człowieka skojarzenia z tkankami. Na Przykład, „Szycie”, „Tęcza”, „Styl”. Poproś pomocników zapisz obok każdego wymyślonego przez słowa pomysł, dzięki któremu słowo wydaje się odpowiedni.
4
Zrób listę otrzymanych opcji tytułów. Umieść go na miejscu przyszłego sklepu. Nie rób skomplikowanego projektu, słowa muszą łatwo kopiowane użytkownikami za pomocą myszy.
5
Zorganizuj konkurs wśród mieszkańców miasta. Poinformowanie o tym, że można użyć i przedmiotu obrabianego, znajdujące się na miejscu, zmieniać i uzupełniać je. Pomysły pojawiają się znacznie szybciej, gdy są początkowe opcje.
6
Taka metoda ma kilka zalet: można dyskretnie прорекламируете swój sklep, o nim dowiedzą się ludzie. Ponadto, gdy człowiek uczestniczy w tworzeniu czegokolwiek, u niego pojawia się poczucie przynależności, a więc będzie uważać za swój obowiązek, aby odwiedzić sklep, nad tytułem, którego pracował. W tym samym czasie, będziesz miał więcej możliwości do wyboru nazwy.
7
Rozważ otrzymane zgłoszenia i dokonaj wyboru. Zaproś w jury znajomych, którzy jako pierwsi wymyślili nazwy. Poproś, aby odebrać kilka udanych tytułów. Podejmij ostateczną decyzję. Obiecajcie wszystkim uczestnikom konkursu zniżki w dniu otwarcia, a zwycięzcy – nagrody.
8
Przejdź do trybu online i skorzystaj z usługi „Generator nazw”(http://www.namegenerator.ru/). Ma on na celu pomóc ludziom wymyślić nazwę sklepu, firmy, marki itp.
9
Wpisz znane ci ustawienia w odpowiednie pola. Na przykład, jeśli chcesz wymyślić nazwę firmy, napisz „SP. z o. o.” w polu „Początkowy tekst”. Wypełnij pole „Końcowy tekst”, jeśli masz już jakieś szkice (Na przykład, chcesz, aby nazwa оканчивалось słowem „Doradztwo”). Kliknij przycisk „Generuj” i dostaniesz dziesięć wariantów nazw organizacji.
logo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *