Jak nazwać psa-chłopca

Pies, według francuskiego zoolog Кювье – najważniejsze i przydatne zakup, który tylko może zrobić człowiek w swoim życiu. Jeśli zrobiłeś to zakup i myślisz, że jak nazwać psa, nie spiesz się. Nazwę będzie nosić w sobie informacje o zwierzakach, wpływać na jego charakter i przeznaczenie.

Jak nazwać psa-chłopca

Trzeba

  • Komputer z dostępem do internetu, słownik, fantazja

Instrukcja

1
Jeśli zdecydujesz się wziąć szczeniaka w hodowli, pytanie może odpaść sam sobie. Najprawdopodobniej w paszporcie już będzie oznaczać zarejestrowana nazwa. Jeśli nawet породистый pies trafił w ręce anonimowy, hodowcy mogą poprosić miniaturowego na określoną literę. W tym przypadku zakres wyszukiwania znacznie się zwęża.
nazwa miasta
2
Skorzystaj ze specjalnych stron internetowych, gdzie są wymienione imiona dla psów w porządku alfabetycznym. Na przykład, dobre bazy psich imion jest na następujących stronach internetowych: http://all-small-dogs.ru/interesting/klichki-dlya-malenkih-sobak-po-alfavitu/, http://pets-news.org/publ/sobaki/klichki_sobak_ot_a_do_ja/5.
jak nazwać małego psa chłopca
3
Należy pamiętać, że dobre imię dla psa-chłopca łatwo wymówić, dobrze pamięta, brzmi wyraźnie, głośno i nie za długie. Lepiej wybrać oryginalne imię, od razu rezygnując z „бобиков” i „kulek”. Należy pamiętać, że psy lepiej zapamiętują imiona zawierające dźwięki [d], [b], [p], [h], [g], [j]. A oto dźwięki [x], [ø], [ù] użyć niepożądane.
jak nazwać szczeniaka nim owczarki chłopiec
4
Wybrać imię, które nie tylko pieści ci słuch, ale i odpowiedni do charakteru, rasy i wielkości psa. Filolodzy odkryli ciekawą prawidłowość: dźwięki mowy wywołują określone skojarzenia. Istnieją „duże” i „małe”, „dobre” i „złe”, „surowe” i „delikatne” dźwięki. Tak dużej rasy Зюзей, to kilka принизите jego godność. Psy ras dużych nadają się głośne nazwiska, które wyrażają ich moc. Przykłady: Azamat, Sułtan, Rock, Dart, Bars. Spółgłoski tu twardzi, odważni, a samogłoski [a], [e], [o] podkreślają siłę nazwy. Myśląc, jak nazwać psa, wymawia imiona głośno, oceniając ich „dźwięk wartość”.
выбрат imię dla psa
5
Można wybrać imię dla psa-chłopca, opierając się na tym, w jakim kraju lub terenu została wyhodowana rasa. Tak, dla owczarki doskonale nadaje imię Абрек, a japońskiego hina można nazwać Кадан (towarzysz) lub Ricky (siła). Skorzystaj zagranicznych słownika w poszukiwaniu odpowiedniego słowa.
wybrać imię dla szczeniaka
Należy zwrócić uwagę
Nie nazywaj psa ludzkimi imionami. Inaczej nie można było uniknąć nieprzyjemnej sytuacji, gdy na krzyk „Wasia!” raptownie zwrócą się kilku mężczyzn na ulicy. Wyjątkiem może być obce nazwy, na przykład, Jack, Bart, Dick. Także nie warto nazywać psa na cześć jej zmarłego poprzednika. Niech u zwierząt swój własny los.

Porada
Aby szczeniak szybko się przyzwyczaiłem do jego imieniu, mówić jej podczas karmienia.

logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *