Jak nazwać szczeniaka chihuahua

Małe, ale niezwykle urocze, mądre i nieustraszeni – to wszystko o chihuahua. Usposobienie, sympatyczny wygląd i озорное zachowanie provided tym ozdobnym собачкам powszechną miłość. Chihuahua najstarsze z kieszeni ras psów, uważany jest nawet ich obce pochodzenie. Oczywiście, nazwa takiemu psu trzeba dobierać po naradzie tylko z nim samym.

Jak nazwać szczeniaka chihuahua

Instrukcja

1
Przy wyborze imienia dla małego, ale dzielnego i wiernego przyjaciela, nie zapomnij sprawdzić, podobało czy to szczeniak chihuahua. Z kilku opcji, wypowiedzianych przez ciebie, pies może odpowiedzieć na jedno przezwisko, która będzie musiała „na słuch” i na duszy. Oczywiście, nazwa zwierzę też musi się podobać i nie powodować trudności w jego wymowie. Najlepiej postrzegane są imiona, składające się z jednej lub dwóch sylab.
jak myć chihuahua
2
Nie krzycz i nie mów nienaturalnym głosem, gdy będziesz wymieniał nazwy dla chihuahua. U szczeniaka subtelny słuch, i mały ulubieniec doskonale słyszy to, co mu się wypowiadaj. Psy dobrze reagują na krótkie, dźwięczne imiona. Na stronach internetowych poświęconych zwierzętom, można znaleźć tysiące przykładów nazw dla zwierząt. Trzeba wybrać kilka, a ostatecznie zdecydować już razem ze szczeniakiem.
jak odebrać poród u tej terrier
3
Jeśli zauważysz szczególną reakcję psa na jakąś jedną przydomek – powitalny szczekanie, aktywne skręcanie ogonem, zaznacz tę opcję i kontynuuj czytanie całej listy. Możliwe, że szczeniak będzie przyjmować z radością każde proponowane mu nazwę. Ale jeśli rząd mocno spadła, wypowiedz swoje ulubione psie imiona jeszcze raz. Wybierz najbardziej udana wersja i nie zapomnij, aby stale imię zwierzaka tą nazwą.
jak nazwać мьчика chihuahua
4
Aby szkolić szczeniaka chihuahua do tych dźwięków, przed wypowiadając imiona pogłaskał psa lub daj jej kawałek smakołyki. To będzie stymulować posłuszeństwo i inteligencję dziecka.
imiona dla chihuahua
5
Подзывайте szczeniaka do siebie. Gdy podejdzie, поощрите go za понятливость. Nie okazujmy zniecierpliwienia, jeśli pies nie od razu biec do ciebie. Chihuahua łapać swój zły nastrój i rozdrażnienie, a w przyszłości jego imię będzie kojarzyć się u szczeniaka ze swoim gniewem. W rezultacie będzie się ociągać jeszcze dłużej.
wyglądają psy chihuahua
6
Jakie nazwy mogą podejść małego aktywnego песику z wzruszającymi oczami? Patrząc na to cudo raz pamiętam disney jelonek Bambi. Bajki i starożytnych tradycji daje pole do popisu dla wyobraźni, bo tam mieszkają ciężkiej krasnoludy, dzielni hobbici i tajemnicze elfy, nie różniące się dużym wzrostem.
7
Oczywiście, jak dźwięczny było imię Shrek, Okrutny, Hulk czy Полкан, nazywać tak dziecka nie warto.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.