Jak nauczyć się drogi Moskwy

Na dzień dzisiejszy w Moskwie jest ponad trzy tysiące ulic. Zbadać drogi stolicy – zadanie na pewno nie będzie proste. Ale istnieją różne sposoby, aby ułatwić ten proces.

Jak nauczyć się drogi Moskwy

Trzeba

  • – atlas dróg samochodowych;
  • – dostęp do internetu;
  • – GPS-nawigator.

Instrukcja

1
Zawsze возите ze sobą w samochodzie atlas dróg samochodowych Moskwy. Elektronicznym i bardziej wygodne odpowiednikiem jest mapa Moskwy, znajduje się na stronie internetowej http://www.moscowmap.ru/imap_moscow.shtml#. Karta ta daje możliwość w krótkim czasie po prostu i łatwo wytyczyć trasę. Na niej zaprezentowane oficjalne instytucje, różne organizacje kulturalne i rozrywkowe itp. Karta ma wygodne przyciski, które pozwalają na szybką nawigację po niej.
2
Zainstaluj w swoim samochodzie GPS, który pozwoli komfortowo i bezpiecznie poruszać się po drogach. Określając cel na początku uzupełnienie, można słuchać lub czytać instrukcje nawigatora, który utoruje dla ciebie optymalną trasę. Najnowsze modele tego urządzenia charakteryzują się większą szybkością i precyzją odbioru sygnałów satelitarnych. Zasilanie urządzenia odbywa się za pomocą sieci samochodu lub z wbudowanego akumulatora litowo-jonowego.
3
Jeździsz po drogach stolicy, jak można częściej i więcej. Główne autostrady można nauczyć się bardzo szybko, dzieląc je na pierścienie i łożyska. Głównymi zagięte autostrad miasta są: Pierścień A (ścisłe centrum miasta, ruch odbywa się w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara), Бульварное pierścień (na nim znajduje się wiele aleje), Ogrodnicze pierścień (ulice zawierają w nazwie „Ogrodniczo-), Trzeci pojazd pierścień (przechodzi w эстакадам i tunele, rzadko – na ulicach). Czwarty pierścień znajduje się od Warszawskiego autostrady do Мосфильмовской ulicy. Piąty pierścień OBWODNICY.
4
Poznaj podstawowe promieniowe autostrady. Należą do nich Leninsky prospekt, Можайское autostrada, autostrady Entuzjastów i wiele innych, które prowadzą ze stolicy w Moskwie obszar, a następnie do miasta, w imieniu których są one nazywane. Pozostałe moskiewskie ulice równoległe lub promieniowym lub pierścieniowym drogami.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *