Jak naprawić umowy społecznej oraz zatrudniania

Umowa społecznego zatrudnienia to dokument zawierany jest z малоимущими obywateli w świadczeniu mieszkań socjalnych. W przypadku zgubienia lub utraty umowy można uzyskać duplikat, zwracając się do departamentu polityki mieszkaniowej ze wszystkimi wymaganymi dokumentami.

Jak naprawić umowy społecznej oraz zatrudniania

Trzeba

  • – dokumenty tożsamości;
  • – wyciągu z rejestru domu i konta osobistego;
  • – zaświadczenie o składzie rodziny;
  • – akt małżeństwa (rozwód).

Instrukcja

1
Umowa społecznego najmu zawarta jest na czas nieokreślony, więc jeśli go masz, to nie ma potrzeby go pakietów, przepakowywać. Renegocjować umowę konieczne tylko w przypadku śmierci lub wyjazdu osoby, z którą był wcześniej zawarta niniejsza umowa.
2
Jeśli straciłeś umowy lub z wielu powodów przyszedł w złym stanie, np. spalony, rozdarta itp., to w każdej chwili możesz uzyskać duplikat. Do tego można uzyskać w departamencie polityki mieszkaniowej z odpowiednim wnioskiem. Również należy okazać dokumenty tożsamości wszystkich zarejestrowanych w tym mieszkaniowych, akt urodzenia dla dzieci do 14 lat, zaświadczenie o zawarciu (rozwiązaniu) małżeństwa.
3
Na pewno się wyciąg z brownie książki i konta osobistego. Jeśli na twojej przestrzeni życiowej określone osoby, które nie otrzymały w składzie rodziny miejskiej mieszkanie, poproszę dokumenty, będące podstawą do ich rejestracji. Do danych dokumentów można przypisać pisemną zgodę wszystkich członków rodziny, właściciela lokalu w obliczu samorządu gminy. Jeśli zarejestrowane odnoszą się do członków rodziny lub są bliskimi krewnymi, na przykład, można ustawić opieki rodziców, dzieci, małżonek lub małżonka, to okazywać żadnych dokumentów, oprócz wymienionych, nie trzeba.
4
Jeżeli umowa społecznej oraz zatrudniania wyblakłe, a odpowiedzialny najemca zmarł lub zmienił miejsce zamieszkania, to uzyskać duplikat niemożliwe. Trzeba odnowić umowę. Przedłużenie go ma prawo każdy dorosły najemca, który w składzie rodziny otrzymywał społecznej powierzchnię mieszkalną.
5
Termin rozpatrzenia dokumentów i złożonego wniosku nie przekroczy 30 dni. Po czym można zwrócić się do departamentu polityki mieszkaniowej i uzyskać duplikat lub nowy traktat, który podlega podpisania dwustronnej.
6
O uzyskaniu duplikatu lub перезаключение umowy społecznej oraz zatrudniania powiadomić organizację zarządzającą, usługową twój dom, przedstawiając oryginał i kserokopię nowo otrzymanego dokumentu.
logo
Article Categories:
Prawo cywilne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *