Jak nakładać czerwoną szminkę

Czerwona szminka zawsze była uważana za jedną z najlepszych trendów w makijażu. Jej używanie jest możliwość zaprezentowania swojej elegancji, pasji i zmysłowości. Ale jeśli szkarłat szminka nałożona na usta niedbale – to może prowadzić do zupełnie przeciwnego efektu.

Jak nakładać czerwoną szminkę

Instrukcja

1
Wybierając czerwona szminka, pamiętaj, że ona podkreśli wszelkie niedoskonałości na twarzy, dlatego do makijażu z nią wymaga idealny kolor twarzy. Maskuje pryszcze i zaczerwienienia regulacją zielonego koloru, nałóż na niego fundacji narzędzie, maksymalnie zgodnie odcieniem skóry. Припудрите twarz za pomocą pędzla, aby uzyskać naturalny efekt.
2
Wybierz szminkę w zależności od koloru skóry i włosów. Tak więc, na przykład, светлокожим dziewczyny z ciemnymi włosami sprawdzą się jasne, chłodne odcienie typu maliny i fuksji, a темноволосым смуглянкам trzeba wybrać soczysto-czerwony odcień szminki. Zielonooka i кареглазым blondynki z peachtree skórą warto zwrócić uwagę na ciepłe koralowe odcienie, a rude dziewczyny doskonale prezentują się biało–czerwone i terakoty kolory szminki.
3
Wprowadzenie bezpośrednio do makijażu, nałóż najpierw bazę pod szminkę. W ramach niej można użyć albo korektor, lub specjalne narzędzie, ustalający szminkę i wygładzający zmarszczki na ustach. Następnie lekko припудрите usta, najlepiej za pomocą pędzla, tak jak ono pomaga nanieść cienką warstwę pudru, nie uszkadzając makijażu. Nałóż kredkę do ust, zgodny kolorystycznie z odcieniem szminki. Staraj się, aby linia była w miarę równa i schludne. Za pomocą pędzla do ust nałóż szminkę na środku, a następnie rozprowadź w kierunku krawędzi warg. Lekkiego serwetki zimnica pierwszą warstwę szminki i nałóż drugą.
Należy zwrócić uwagę
Czerwona szminka sama w sobie jest jasny akcent na twarzy, więc makijaż oczu powinien być delikatny, a rumieniec – delikatny. Jest również idealnym towarzyszem dla czerwonej szminki może stać się czarny eyeliner.

Porada
Czerwona szminka zawsze nakładać pędzlem do ust, tak nie wyjdzie poza ich kontur. Jeśli jednak nierówno zadali szminkę, to w żadnym wypadku nie pierz jej przecieranie dyskiem lub szmatką. Usuń nadmiar wacikiem, a następnie nałóż na obwód żadne narzędzie, aby ukryć zaczerwienienie na skórze, a następnie przesuń nową linię kredką do ust.

logo
Kategoria:
Makijaż

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.