Jak mocować spinki do mankietów

Spinki do mankietów – to jest piękne i stylowe. Eleganckie męskie koszule do szczególnie uroczystych okazjach dość często nie mają guzików na rękawach. Zamiast nich są małe szczeliny, bardzo podobne do pętli. W nich i należy włożyć spinki do mankietów. Ten dodatek wygląda dobrze i z kobiecą odzieżą. Na przykład, ze ścisłego top.

Jak mocować spinki do mankietów

Trzeba

  • – spinki do mankietów;
  • – koszula z mankietami, które mają szczeliny.

Instrukcja

1
Dobierz pasujące spinki do mankietów. Różnią się one w kształt i styl, wykonane z różnych materiałów. Typy mocowania też są różne. To może być tip, łańcuch, metalowa przegroda między dwoma płytkami. Spinki do mankietów są symetryczne i asymetryczne. W pierwszym przypadku obie jej części, znajdujące się po obu stronach przegrody lub łańcucha, są dokładnie takie same. Więc wszystko jedno, po której stronie się jej wstawić. U asymetrycznych spinek do mankietów efektywnie oprawione jedna płyta, i to właśnie ona powinna znajdować się po zewnętrznej stronie nadgarstka.
2
Spinki do mankietów pełnią tę samą funkcję, co i guziki. Blokują mankiet i nie pozwalają jej расстегиваться. Jednak są one przymocowane odwrotny sposób. Kiedy застегиваете guzik, to najpierw продеваете ją w pętlę, po czym krawędzi mankietu są sami sobie. Aby wstawić spinkę do mankietu, najpierw odkręcić mankiet i wyrównaj otwory na krawędziach. Następnie połącz krawędzie mankietów, aby weszły obie pary otworów.
3
Najczęściej nowoczesne, asymetryczne spinki do mankietów wykonane ze штырьками. Na tip na sobie coś w rodzaju podkładki. Włóż spinkę do mankietu, które zostały zakończone tip przez wszystkie cztery szczeliny. Zamocuj podkładkę, aby była wystarczająco sztywno odnotowano mankiet. Zamiast końcówki może być zameczek lub goździków. Wkladka je dokładnie tak samo. Mocowanie powinno być od wewnętrznej strony.
4
Czasami można znaleźć w sprzedaży koszule i bluzki z pojedynczymi mankietami, w których też zamiast guziki i zawiasy wykonane szczeliny. W tym przypadku lepiej wybrać symetryczne spinki do mankietów. Dopuszczalne i asymetryczne, ale bez kołków lub blokady. Wyrównaj otwory, ale nie na zakładkę, jak w pierwszym przypadku, a niewłaściwej stronie stronami do siebie. Symetryczny spinkę do mankietu można wstawić dowolną stroną. Asymetryczne – przełóż tak, aby zdobiona jej część przy opuszczonej dłoni była skierowana do tyłu. Jak zwykle, „lewa” strona takich spinek do mankietów jest owalny plakietę. Z декорированной częścią jest łączony metalowym lub łańcuchem. Takie spinki do mankietów mniej mocno utrwalają mankiet.
Porada
Otwory nie powinny być zbyt duże, bo spinkę do mankietu można stracić. Jak zwykle u nowych koszul otworu nie jest znacznie większa niż grubość końcówki. Jednak od częstego używania spinek do mankietów szczeliny mogą się rozejść. Szyć ich na krawędziach wieloma widoczne szwy „na krawędzi”. Jest to szczególnie ważne dla symetrycznych spinek do mankietów bez dysku mocowania.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.