Jak malować orków

Wśród graczy w Warhammer 40’000 orkowie nie są uznawane za najbardziej popularną rasą. Wynika to, przede wszystkim, ilość jednostek: na jednego spacemarine można śmiało umieścić 3-4 orka, ale dlatego, graczom, specjalizującym się w rasie „зеленомордых”, musimy poświęcić 3-4 razy więcej czasu na malowanie figur, i o wiele trudniej zrobić każdego wojna wyjątkowy.

Jak malować orków

Trzeba

  • -zebrane model orka;
  • -farby z zestawu Warhammer;
  • -podkład z zestawu Warhammer.

Instrukcja

1
Przed malowaniem sporządź schemat kolorów przyszłego charakteru. Skóra orków wyjątkowo zielona i dla skromnych graczy na to zaznaczony pojedynczy kolor: Goblin Green. Zresztą, jeśli się nie chce robić wszystkich żołnierzy „na osobę”, to dobrym wyborem będzie łączenie w różnych proporcjach Dark Angel Green i Scorched Brown. Dopuszcza się użycie i pozostałe odcienie zieleni. Jeśli jednostka – „komandosów”, to skórę można zrobić fioletowej lub nałożyć fioletowy маскировочный kodów, do czego nadaje się Warlock Purple.
2
Sprzęt i tagi klanów warto stosować zgodnie z kodeksem: w którym szczegółowo opisane są wszystkie kolory, charakterystyczne dla różnych grup. Wspólnych punktów dwa: czerwony kolor i czarno-biała komórka. Przy tym ska-kolory są stosowane na odzież, podczas gdy czerwony jest „wzmacniaczem”, i w niektórych redakcjach naprawdę poprawia właściwości przedmiotu. Lepiej nie wybierać do malowania zbyt jasnych kolorów, bo to jest charakterystyczne raczej dla spacemarin’ów, każdy wybrany odcień musi być miękkie i nieco „brudne”.
3
Najpierw nałóż podkład. Zaleca się stosowanie kolor biały, ponieważ tylko on w żaden sposób nie wpłynie na końcowy odcień stosowanych farb. Zresztą, jeśli masz umiejętności obchodzenia się z czarnym podkładem, to może być nawet выигрышнее, tak jak doda затененность. Umieść figurki w pudełku po butach i spryskaj podłoże: nie ma sensu robić zbyt grubą warstwę, wystarczy powierzchniowego aplikacji. Daj figurki odstać 2-3 godziny i dopiero potem nałożyć farbę.
Porada
Nie nadają się zwykłe farby i podkład, specjalistyczne materiały dostępne w sklepach internetowych.

logo
Kategoria:
Fan club

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.