Jak leczyć aortalnej u dzieci

Zwężenie górnych dróg oddechowych – to zwężenie krtani, w wyniku którego utrudnia przepływ powietrza podczas oddychania. Zwężenie krtani u dzieci najczęściej jest wynikiem ларинготрахеита, angina, błonicy, alergie, występuje w przypadku dostania się ciała obcego do dróg oddechowych. Przy odmowa terminowe pomoc zwężenie może prowadzić do uduszenia.

Jak leczyć aortalnej u dzieci

Trzeba

  • – ciepły napój;
  • – działanie przeciwbólowe;
  • – gorąca woda.

Instrukcja

1
Przy pierwszych objawach choroby, takich jak wysoka temperatura ciała, szczekający kaszel, zmiana głosu, bladość skóry zgłosić się do lekarza-pediatry. Nie poddawaj się od leczenia zwężenia u dzieci w warunkach szpitalnych. Oprócz wyznaczonego leczenia należy zapewnić dziecko obfite ciepłym napojem, lekkostrawne jedzenie. Wyeliminuj wszystkie alergeny z diety.
2
Należy przestrzegać głosowe охранительный tryb. Nie należy pozwalać dziecku rozmawiać, zwłaszcza krzyczeć. Mike dziecka, nie wolno dopuścić, aby płakał. Podczas płaczu zapotrzebowanie na tlen wzrasta.
3
Ostre zwężenie występuje najczęściej w nocy, nagle. Jeśli usłyszysz, że twoje dziecko zaniepokoił się we śnie, jego oddech stał się głośny, szczególnie na wdechu, natychmiast wezwij karetkę. Leczyć aortalnej u dzieci w warunkach domowych jest niebezpieczne dla życia, dlatego przygotuj się do hospitalizacji.
4
Dziecko należy trzymać blisko siebie w pionie lub posadzić na łóżku. Przed przyjazdem ratownika ogrzej ręce i nogi dziecka w gorącej wodzie. Należy zachować spokój i nie pozwól dziecku się martwić. Jeśli dziecko ma gorączkę, podaj mu przeciwgorączkowe w dawkach odpowiednich do wieku.
5
Napełnić łazienkę prom, otwierając kran z ciepłą wodą. Przyjdź z dzieckiem do łazienki przez co 10-15 minut i rób inhalacji parowej w ciągu 10 minut. Po każdym zachodzie zmienić ubranie dziecka w suche ubrania.
6
Leczyć aortalnej u dzieci w warunkach szpitalnych będą z zastosowaniem противоотечных, antybakteryjne, przeciwzapalne i leki przeciwhistaminowe. Być może w pierwszych dniach zwężenie krtani konieczne jest leczenie w oddziale intensywnej terapii. W szczególnie ciężkich przypadkach nieunikniona ekstra tracheotomii.
7
Oprócz ostrego zwężenia przy błonicy i astmie stopniowo rozwija się przewlekłe zwężenie. W tym przypadku dziecko będzie konieczne leczenie chirurgiczne. Bądź ostrożny zdrowie ojczystego człowieka i niezwłocznie skontaktować się z lekarzem.
logo
Kategoria:
Zdrowie dziecka

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.