Jak kupić mieszkanie pod zastaw

Mieszkanie można kupić, dokonując w zastaw posiadanych nieruchomości lub ruchomości. Ale najczęściej banki biorą długoterminowe pożyczki pod zastaw zakupu mieszkania, składając jednocześnie hipoteczny lub kredyt i umowa zastawu, regulowany art nr 339 kodeksu CYWILNEGO federacji ROSYJSKIEJ.

Jak kupić mieszkanie pod zastaw

Trzeba

  • – paszport;
  • – pakiet dokumentów do uzyskania kredytu;
  • – dokumentów prawnych do nieruchomości, złóż w zastaw;
  • – notarialne pozwolenie od drugiego małżonka i wszystkich współwłaścicieli.

Instrukcja

1
Jeśli kupujesz mieszkanie i złożyć w depozyt posiadany majątek, to zaliczka może być minimalne. Kaucja wystawiony zgodnie z ustawą nr 102-Ф3 od 16.07.98. i artykułem nr 334 kodeksu CYWILNEGO federacji ROSYJSKIEJ.
2
Dla kredytu trzeba wypełnić ankietę, wydane w banku, okazania paszportu, zaświadczenie o dochodach formy 2-PIT. Aby umowy zastawu przedstawić w banku zaświadczenie o własności lub dokumentów prawnych nieruchomości.
3
Aby złożyć dowolną nieruchomość znajduje się w posiadaniu wielu właścicieli, trzeba uzyskać notarialne pozwolenie od wszystkich współwłaścicieli (art. nr 244 kodeksu CYWILNEGO federacji ROSYJSKIEJ). Jeżeli nieruchomość kupiłeś, będąc w związkach małżeńskich, do dekoracji wadium należy uzyskać notarialne pozwolenie od drugiego małżonka (art. nr 256 kodeksu CYWILNEGO federacji ROSYJSKIEJ, artykuł nr 34 ŚLEDCZEGO federacji ROSYJSKIEJ).
4
Zastaw dowolnej nieruchomości jest potwierdzoną umową, który jest rejestrowany w ФУГРЦ. Cały okres spłaty kredytu nieruchomości obciążonej hipoteką będzie znajdować się w twojej własności, ale z nałożonymi ograniczeniami.
5
Jeśli nie masz żadnego wartościowego majątku i nie masz nic do świadczenia zastaw, bank zorganizuje kredyt hipoteczny, otrzymał w zastaw zakupionego mieszkania.
6
Pożyczka udzielana jest na zasadach ogólnych i za mieszkanie musisz wpłacić określoną przez bank zaliczki. Najczęściej pierwsza rata zależy od poziomu dochodów, potwierdzonych zaświadczeniem formy 2-PIT, kwoty udzielonego kredytu i od kosztów mieszkania.
7
Zakupione mieszkanie czy należy wykupić na własność z ograniczeniem w postaci zastawu. Kaucja jest wydawany potwierdzoną umową z późniejszą rejestracją w ФУГРЦ.
8
Jak tylko zgaś cały kredyt, otrzymasz w banku zaświadczenie i przedstaw ją w ФУГРЦ. Ograniczenie prawa własności usuną i będzie do rejestru odpowiednie tagowanie.
logo
Article Categories:
Kupno i sprzedaż

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *