Jak kupić mieszkanie, nie mając pieniędzy

Aby kupić mieszkanie, to nie musi oszczędzać na niej całe życie. Okazuje się, że istnieją sposoby na zakup nieruchomości, nie mając ani grosza. Najważniejsze, mieć poczucie celu, zaradność i odrobiną wiedzy.

Jak kupić mieszkanie, nie mając pieniędzy

Instrukcja

1
Użyj kreatywne podejście przy zakupie nieruchomości. Wiadomo, że można go kupić znacznie taniej wartości rynkowej. Często zdarzają się sytuacje, kiedy sprzedawcy pilnie potrzebuje pieniędzy z różnych powodów: rozwód, długi, przeprowadzka, praca, itp. ponadto, okazuje się, że można kupić nieruchomość, nie mając ani grosza.
2
Sprawdź bieżące potrzeby i życzenia sprzedającego swojego przyszłego mieszkania. Bezpośrednio spytajcie go o tym i staraj się uświadomić sobie wszystkie szczegóły. Następnie dokładnie przeanalizuj otrzymane informacje. Zastanów się i pomyśl, w jaki sposób jesteś w stanie spełnić jego życzenia.
3
Poproś w płatności przejmowanej mieszkania różnego rodzaju dóbr. Na przykład sprzedawca może zainteresować się swoim samochodem lub działką. Może on również zwrócić uwagę na swoje usługi w interesujących go dziedzinach: prawa, budownictwie, gospodarce, finansach itp..
4
Umów się na spotkanie z jego wierzyciela w przypadku istnienia u niego zobowiązań i переоформите ich na siebie. Jeśli on chce po prostu pozbyć się niepotrzebnych mieszkania, umów dotyczących opcji płatności z długotrwałego raty.
5
Zapewnij swojemu partnerowi ochronę od ryzyka. Zaproponuj mu weksel, umowę kredytu, rachunek, gwarancja, poręczenie, itp. Jako opcja, skorzystaj z ubezpieczeniem swojego życia na jego rzecz kwoty transakcji.
6
Dostarcz swoje nowe mieszkanie do wynajęcia po uzgodnieniu góry. Tak można szybciej zacząć spłacać dług wobec sprzedającego. Jeśli wysokość składki jest niewystarczający, sprzedać ją z zyskiem i рассчитайтесь ze sprzedającym.
7
Weź pożyczkę od znajomych lub w banku, jeśli czujesz, że umowa pomoże kupić ci mieszkania. Banki oferują różne warianty kredytów i schematy na zakup nieruchomości. Nie zważając na wysoki procent, skorzystaj z kredytu konsumenckiego, ale przy tym należy pamiętać własne ryzyko siły wyższej.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.