Jak kupić auto w fabryce

Kupić auto fabrycznie jest zawsze bardziej opłacalne niż w salonie lub u dealerów. Ale nie zawsze okazuje się to zrobić, tak jak producenci sami nie handlują samochodami, lub sprzedać maszyny w ograniczonych ilościach dla określonego rodzaju klientów. Jednak istnieje możliwość zakupu samochodu w innym mieście lub innym kraju. I w niektórych przypadkach to naprawdę pomaga zaoszczędzić.

Jak kupić auto w fabryce

Instrukcja

1
Pierwszą rzeczą, wyraźnie zaśnijcie dla siebie, co chcesz uzyskać. Wybierz rodzaj samochodu, priorytet, zaznacz, co jest dla was ważniejsze, niska cena, wysoka jakość, marka, prestiż lub oszczędności. Jeśli chcesz naprawdę zaoszczędzić na zakupie samochodu, to lepiej wybrać samochód krajowy, czy zagraniczny, ale produkowany w Rosji. Jeśli zdecydujesz się kupić samochód za granicą, to wybrać samochód z małym silnikiem o pojemności.
2
Stwórz sobie przestrzeń do wyboru – wybrać kilka najbardziej odpowiednich opcji i porównać warunki dokonywania zakupów. Można to zrobić nie wychodząc z domu, tak jak większość dobrych firm motoryzacyjnych rozprzestrzeniania wszystkie informacje na strony internetowe-wizytówki, lub w wyspecjalizowanych sklepy internetowe. Nie zapominaj, że nie sam fabryka handluje samochodami, a dealerzy. Kupić bezpośrednio z fabryki samochód może albo jego pracownik, albo dealer lub klienta korporacyjnego. A w różnych regionach cena samochodu może się różnić, w tym z powodu niepełnego wyposażenia (na przykład, oddzielnej sprzedaży radia samochodowego i klimatyzacji).
3
Aby zabezpieczyć się przed wszelkiego rodzaju niespodzianek, należy skonsultować się z prawnikiem na temat swoich możliwości, gwarancji i praw przy zakupie auta z fabryki producenta, wcześniej prosząc, aby wysłać ci pocztą przykład umowy na zakup samochodów. Również obliczyć, jaka kwota zostanie wykorzystana na samodzielny пригон samochodu z tranzytu pokoje, kary inspektorzy POLICJI, przejście przez granicę i inne koszty.
Porada
Przy zakupie samochodu bezpośrednio z fabryki firmy należy zwrócić uwagę na następujące mianowicie na adres lokalizacji zakładu. Jedna rzecz – kupić auto z fabryki rosyjskiej firmy, która znajduje się z Rosji. I to jest zupełnie inna sprawa – kupić samochód z fabryki firmy, który znajduje się za granicą. W drugim przypadku możliwe są znaczne перерасходы na granicy federacji ROSYJSKIEJ (растаможку towaru), zwłaszcza, jeśli samochód ma silnik o dużej pojemności.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.