Jak karmić cornish rexa

Cornish rex – rasa kotów, która ma krótką sierść coś przypomina karakul. Kocięta tej rasy są bardzo ciekawe i elastyczne, świetnie dogadują się z innymi zwierzętami. Ale w przypadku niewłaściwego karmienia mogą stać się малоактивными. Chociaż, tak jak przedstawiciele tej rasy chętnie jedzą wszystko, problemów z tym nie będzie.

Jak karmić cornish rexa

Trzeba

  • – odpowiedni pokarm.

Instrukcja

1
Karmić małego kotka bez ograniczeń. Więcej niż trzeba i tak nie zje. Wiele osób myli pojęcia i zaczynają dawać dziecku wszystko. Ale to w zupełnie prawidłowo. Cornish rex powinien otrzymać wszystkie niezbędne substancje, które poprawiają wzrost.
Jak hodować brojlerów
2
Należy skonsultować się z hodowcy, u którego zakupiono zwierzaka, czym karmi swoje koty. Jeśli to możliwe, użyj wysokiej jakości paszy, na przykład, Iams, Royal Canin lub Hills.
do jakiej wagi są uprawiane brojlerów na mięso
3
Karmić kociaka można na różne sposoby: tylko paszami, mieszanej jedzeniem lub wyjątkowo naturalnego. Jeśli cały dzień jesteś w pracy, zatrzymać swój wybór na смешенном karmienia. Dawać tylko specjalne karmy niepożądane, z nich nie do strawienia odpowiednią ilość mikroelementów.
Cornish rex - ściany zewnętrzne i charakter
4
Niech cornish-po rexa około 1 część suchego pokarmu i 6 części pomidorów. Ale poza tym włącz do diety swojego ulubieńca mięso: niskiej zawartości tłuszczu wołowiny, kurczaka, индюшатину, крольчатину. Nie podawaj tłuste i smażone potrawy, mogą pojawić się problemy z trawieniem. Wykluczyć z diety i surową rybę. Jest bogata w fosfor, który nie jest przyswajany przez organizm.
Jak i czym karmić ciężarną kotkę
5
Również mały kociak, tak i dorosłego kota, potrzebne są produkty mleczne. Nadaje twaróg, mleko lub jogurty dla dzieci. Nie pozwól, śmietanę, ryazhenka i inne produkty mleczne, tak jak u kota może pojawić się zaburzenia jelit.
jak lepiej nazwać dorosłego kota
6
Poczęstujecie cornish rexa i warzywami, jeśli on wykazuje zainteresowanie. W zasadzie, ta rasa всеядна i u każdego jej przedstawiciela swoje gusta. Można jedynie kontrolować, aby kot nie pić некачественную żywności.
7
Jeśli kot zaczął mocno tyć, to karmić go низкокалорийными paszami, także ograniczyć i spożywanie innych produktów. Aby rozwiązać problem z nadwagą, więcej graj ze zwierzęciem.
8
Należy uważać, aby kot zawsze była czysta woda, zwłaszcza jeśli karmisz go tylko specjalnymi paszami.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.